Spordiklubi Reval-Sport

Showtants lastele ja noortele

Reval-Sport Dancelife Tantsustuudio eesmärgiks on pakkuda lastele ja noortele rõõmu liikumisest, arendada eneseväljendusoskust ning esinemisjulgust. Stuudioga liituma on oodatud kõik olenemata tantsukogemusest. 

Trennid toimuvad:

T,N 15:00-16:00 (6-10.aastased)
T,N 16:00-17:00 (11-14.aastased)

Registreeri end treeningule: info@dancelife.ee 

Treeningute põhirõhk on pandud showtantsule, mille läbi arendame koordinatsiooni, painduvust, ja vastupidavust. Tundides on rõhk ka teistel üldfüüsilistel elementidel (venitamine, kõhulihased, akrobaatika, ballett). Lisaks showtantsule on põimitud sisse ka palju teisi erinevaid tantsustiile. 

-trennid 2x nädalas: teisipäev ja neljapäev.
-kuumaks 35 eurot

TREENERID:

Treener Lilian Veetamm

Lilian on tegelenud tantsimisega intensiivselt 11 aastat ning on pikaaegse cheerleading’u esinemiskogemusega tantsija. Enim harrastanud stiili Cheerleaders & Show Danceactis. Olnud aastaid cheerleader sellistel meeskondadel nagu BC Kalev/Cramo, Nybit, Audentes. Õppinud Inglismaal London Pineapple Dance Studio’s. Läbinud 2011 aastal Eesti Võimlemisliidu (EEVL) aeroobikatreenerite I taseme koolituse. Lilian on tegelenud erinevate stiilidega: Hip-hop, jazz, moderntants, club-freestyle jne. Lisaks täiendanud end tuntud koreograafide Patrick Chen’i , Nika Kljun’i, Phy Nguyen’i, Sky Hoffman’i workshop’idel. 


Treener Liis Toomsalu

Liis on oma esimesed tantsusammud teinud 5.aastaselt balletikoolis, kust edasi sai veelgi suurema tantsupisiku tegeledes paar aastat võistlustantsuga. Lisaks tegelenud ilu- ja rühmvõimlemisega 9 aastat, milles saavutanud kaks korda juunioride rühmvõimlemise maailmameistrivõistlustel hõbemedali. 2006a. jätkanud tantsutrennidega Danceactis jne. Töötanud artistina DanceFactorys ja osalenud erinevatel workshopidel nii eestis kui välismaal. Hetkel lõpetamisel TÜ kehaline kasvatus ja sport(kõrvalerialana füsioteraapia). Liis tantsib paljusid erinevaid tantsustiile, kuid enim armastab showtantsu, moderntantsu ja jazzi.