Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Koolitused

Reval-Sport on täienenud UUE kööginurgaga loenguruumi võrra, kus toimuvad erinevad töötoad, praktilised loengud ning koolitused.
Lisaks aitame Sul korraldada erinevaid firmaüritusi, seminare ja motivatsioonipäevi.

  • osalustasu
    Töötuba 15€
  • osalustasu
    Loeng 10€

Koolituskalender APRILL:

15. aprill kell 17:30 Online koolitus „Toitumine kaalu langetamiseks ja hoidmiseks“ (Liina Laur)

Osalemine kõigile TASUTA. Registreerumiseks kirjuta: koolitused@revalsport.ee

Toitumine ja treeningud käivad alati käsikäes. Ei ole võimalik saavutada tasakaalu keha ja vaimu vahel ning head vormi, kui toitumine Sinu eesmärke ei toeta. Veelgi olulisem on oma toitumisele rõhku pöörata ajal, mil spordiklubi on suletud ning treenimisvõimalused piiratud. Üksi kodus on tunduvalt raskem motivatsiooni leida ning igapäevane aktiivsus on tänu kodukontorile ning liikumispiirangutele langenud. Seetõttu tuleks just praegu erilise hoolega jälgida, mida suhu paned.

Miks koolitusel osaleda?

Toitumine on teema mille ümber käib pidev diskussioon. Mis on tervislik? Kas nähtavate kõhulihaste saamiseks peaks sööma ainult kana ja brokkolit? Kas kartulit tohib süüa? Kas õli ja muude rasvaallikate tarbimine teeb paksuks? Oleme pidevas infomüras, kus kriitilist meelt säilitada on väga raske.

Kaalulangetus või hoidmine on aga tegelikkuses nagu lihtne algkooli matemaatika. Kui sööd vähem, kui kulutad, siis kaal langeb ning kui sööd rohkem, kui kulutad, siis kaal tõuseb. Oma päevase kaloraaži välja arvutamiseks ning jälgimiseks aga ei pea kalkulaator taskus ringi käima – selleks on meil nutitelefon ning erinevad rakendused, mis kogu arvutustöö meie eest ära teevad.

Selleks, et kaloraaž oleks kontrolli all, peab mõistma erinevate toiduainete koostist ning jälgima oma portsjone. Edu võti kaalulangetusel ning säilitamisel on planeeritud ja teadlik tegutsemine. Seda, kuidas seda kõike teha, koolitusel õpimegi!

Koolitaja Liina Laur:

Minu EESMÄRK treenerina on panna rõhku tervele kehakuvandile ning lähtuda printsiibist, et inimene loob iseendast veel parema ning täiuslikuma versiooni, liikudes oma soovitud eesmärkide suunas. Tervislik toitumine ei tähenda ranget dieeti, vaid teadlikke valikuid. Tervislik toit on maitsev ning see annab sulle võimaluse proovida põnevaid retsepte ning uusi tooraineid. Annan Sulle vajalikud teadmised tasakaalustatud toitumisest, et saavutaksid oma soovitud eesmärgid, mis jäävad püsima!