Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Seminar: Intuitiivne toitumine (Aet Michelson)

Intuitiivne toitumine on teaduspõhine lähenemine toitumisele ja enese eest hoolitsemisele, mille keskmeks on enda keha kuulamine ja usaldamine. Aet Michelson on esimene registreeritud intuitiivse toitumise nõustaja Eestis, kes on võtnud oma südameasjaks õpetada inimesi uuesti sööma enda sisemist intuitsiooni kuulates. Ta soovib tuua teadlikkust dieetide kahjulikkusest meie tervisele, mis sageli viivad ülesöömise, söömasööstude ja enda keha vihkamiseni.

Seminar: Intuitiivne toitumine (Aet Michelson)

18. mail kell 18:00

Seminar on TÄITUNUD! Kui soovid end lisada ootelisti, siis täida allolev registreerumisvorm ning anname Sulle esimesena teada, kui uus seminar on tulekull.

Millest seminaril räägitakse?

Intuitiivne toitumine on teaduspõhine lähenemine toitumisele ja enese eest hoolitsemisele, mille keskmeks on enda keha kuulamine ja usaldamine.

Intuitiivse toitumise seminaril jagab Aet Michelson oma teadmisi sellest kuidas:

  • hakata uuesti enda keha signaale usaldama;
  • enda isikliku kogemuse põhjal jagan kuidas vabaneda emotsionaalsest söömisest, nii et see enam kunagi tagasi ei tuleks;
  • taastada meelerahu ja hea suhe toiduga, ilma et toit dikteeriks Su elu;
  • olla enda vastu lahke ja kriitikavaba, isegi siis kui oled söönud üle või “halbu” toite.

Sealhulgas, õpetab seminari läbiviija Aet Michelson Sulle lihtsaid nippe, mida saad koheselt oma igapäevaelus rakendada oma keha kuulama õppimiseks ja intuitiivselt toitumise arendamiseks.

 

Osalemine on kõigile TASUTA! Kohtade arv on piiratud. Kui oled end registreerinud, aga ei tule kohale, siis on osalustasu Sinu jaoks 10€. Arve saadetakse e-mailiga.

Registreerumine:

 

Koolitaja Aet Michelson:

Aet Michelson on esimene registreeritud intuitiivse toitumise nõustaja Eestis, kes on võtnud oma südameasjaks õpetada inimesi uuesti sööma enda sisemist intuitsiooni kuulates. Ta soovib tuua teadlikkust dieetide kahjulikkusest meie tervisele, mis sageli viivad ülesöömise, söömasööstude ja enda keha vihkamiseni. 

Aet on ka ise olnud enese piitsutamise tsüklis, kus esikohal olid trenn ja toitumine. See viis teda omakorda depressiooni ning sellest lõputust ringist välja tulemiseks leidis ta enda jaoks intuitiivse toitumise. Täna on Aet ka ise teadlik ja normaalne toituja, ilma pideva dieeditamise, kalorite lugemise või toitude keelamiseta. Oma kogemusi ja teadmisi jagades aitab ta inimestel vabaneda emotsionaalsest söömisest, õpetab kuidas toiduga rahu teha ning taastada tervist toetav suhe toiduga.

Rohkem infot leiab tema kodulehelt või Instagramist @intuitiivnetoitumine.