Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Lastele

Toitumiskursuse eesmärk on kasvatada laste ja noorte huvi toiduvalmistamise vastu. Igal korral teeme koos lastega paar-kolm erinevat tervislikku toitu. Kokkamise kõrvale räägime lähemalt toidust üldiselt ja selle seosest tervisega. Arutame suhkruteemat ja uurime pakendeid, puutumata ei jää ka keskkonna teemad. 

Tervisliku toitumise kursus LASTELE

UUS HOOAEG alates 2021

Valmistame algusest lõpuni üpris tavapäraseid igapäevaseid toite. Keedame, aurutame, küpsetame, praeme ja röstime, et laps näeks erinevaid toitude valmistamise viise. Teeme salati- ja pastakastmed ise, ei kasuta valmistoite. Töötoa rõhk on tervislikul toitumisel, seega kasutame kindlasti rohkelt köögi- ja puuvilju.

Töötoa eesmärk on tõsta laste teadmisi toitumisest, edendada toiduvalmistamise oskusi ning arendada nende maitsemeeli. Iga kord teeme kolm toitu, millest üks on magus. Vahetevahel mängime ka toidu ja toiduvalmistamisega seonduvaid mänge.

Kursuse kestus: Jaanuar 2021 kuni 30 aprill 2021
Vanusegrupid: 7-10.a. ja 11-14.a.
Toimumisaeg: 2 korda kuus, üle teisipäeva. (Esimene grupp alustab 5.01, teine grupp alustab 12.01)
Algusaeg: kell 17:15
Kuutasu: 39 eurot

Registreerumine: koolitused@revalsport.ee

 

Toitumisnõustaja Anne-Mai Küünemäe:

Toitumise teema on mind huvitanud terve minu teadliku täiskasvanuelu. See on valdkond, mis on pidevas muutumises ja milles loosunglikud pealkirjad või imedieedid võivad pea kergesti sassi ajada. Seepärast pean oluliseks lähtuda tõenduspõhisest infost ja soovin oma klientidel aidata orienteeruda selles kirevas toitumismaailmas. Igapäevaselt nõustan kliente, kes soovivad kaalu tõsta või kaotada, muuta oma toiduvalikut tervislikumaks või olen abiks poeskäigul, et aidata paremaid ostuotsuseid teha.

2020 aastal lõpetasin toitumisnõustaja väljaõppe Rahvatervise Akadeemias ning jätkan õpinguid toitumisteraapia erialal.

Kasvatan kolme vahvat last, kelle tõttu ja kellega koos olen avastanud lapsesõbralike toitude põneva maailma. Usun, et lapsi saab panna armastama tervislikku toitu kaasates neid toiduvalmistamisse.