Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Lastele

Tervisliku toitumise töötubade eesmärk on kasvatada laste ja noorte huvi toiduvalmistamise vastu. Igal korral teeme koos lastega paar-kolm erinevat tervislikku toitu. Kokkamise kõrvale räägime lähemalt toidust üldiselt ja selle seosest tervisega. Arutame suhkruteemat ja uurime pakendeid. Räägime lähemalt sellest, mida meie organism kasvamiseks vajab ning kuidas teha teadlikumaid valikuid.

Tervisliku toitumise töötuba LASTELE

Valmistame algusest lõpuni tavapäraseid igapäevaseid toite. Töötoa rõhk on tervislikul toitumisel ning põhimõttel kuidas teha teadlikumaid valikuid – kuidas saaksime vahetada ning teha olemasolevad toidud tervislikumaks ning mida oleks oluline igal lapsel toidust kätte saada. Töötoa eesmärk on tõsta laste teadmisi toitumisest, edendada toiduvalmistamise oskusi ning arendada nende maitsemeeli.

Töötoa alguses anname lastele ka mõned teoreetilised teadmised millele järgneb ühine kokkamine. Kokkamise fookuses on sellised road, mida lapsed on võimelised ka ise hiljem iseseisvalt kodus järele tegema. Töötoa lõpus saavad lapsed kõiki oma sööke nautida ja süüa. Kõik retseptid saavad lapsed samuti endaga koju kaasa, et neid uusi ja toredaid kokkamisideid ka kodus järgi proovida ja oma pereliikmetele või koos nendega meisterdada.

Töötuba toimub 26. novembril kell 13:00

  • Töötoas valmistame ühe hommikusöögi, ühe põhiroa ja ühe vahepala

Vanus: 10-14 a.
Algusaeg: kell 13:00
Kestvus: orienteeruvalt 2-2.5h
Hind: 45€
Registreerumine: helen@revalsport.ee

 

Personaaltreener Rauno Oolberg:

Rauno on olnud väga kirglik spordi vastu alates lapsepõlvest, juba 5-aastasena tegeles ta motospordiga ning teismelisena ujumise ja ratsaspordiga. Aastal 2004 haigestus Rauno diabeeti, kuid see ei ole takistanud teda spordiga edasi tegelemast, sest ta usub et trenn on võimalik teha jõukohaseks kõigile, olenemata eelnevast treenitusest ning tervislikult seisundist.

Rauno on läbinud väga mitmeid koolitusi, seminare ning arendanud end väga erinevates valdkondades. õppinud fotograafiat ning käinud ka paljudel lisakoolitustel väga erinevates valdkondades. Aastal 2020. läbis Rauno ka rahvusvaheliselt tunnustatud IPT personaaltreenerite koolituse ning omab EuropeActive’i poolt välja antavat EREPS EQF Level 4 litsentsi ning on kantud ka rahvusvahelisse personaaltreenerite registrisse.

Treenerid

Rauno Oolberg

+372 5810 4688