Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Lastele

Toitumiskursuse eesmärk on kasvatada laste ja noorte huvi toiduvalmistamise vastu. Igal korral teeme koos lastega paar-kolm erinevat tervislikku toitu. Kokkamise kõrvale räägime lähemalt toidust üldiselt ja selle seosest tervisega. Arutame suhkruteemat ja uurime pakendeid, puutumata ei jää ka keskkonna teemad. 

Tervisliku toitumise töötoad/kursus LASTELE

Toitumiskursuse eesmärk on kasvatada laste ja noorte huvi toiduvalmistamise vastu. Igal korral teeme koos lastega paar-kolm erinevat tervislikku toitu. Valikus on soojad road, supid ja salatid, smuutid ja suupisted ning muidugi valmistame ka magustoite.

Kokkamise kõrvale räägime lähemalt toidust üldiselt ja selle seosest tervisega. Arutame suhkruteemat ja uurime pakendeid, puutumata ei jää ka keskkonna teemad.

Laps saab kokkamistoast kaasa parema arusaamise toidust ning loodetavasti armastuse toidu valmistamise vastu. Ise tehes kaob hirm keerulise kokakunsti eest ja omatehtud toidud maitsevad ju alati hästi.

Töötubadega alustame 22. septembril. Toimumisaeg on 17.15-19.00.

  • Grupp 6-7 a. 22. sept, 20. okt, 17. nov
  • Grupp 8-9 a. 29. sept, 27. okt, 24. nov
  • Grupp 10-11 a. 6. okt, 3. nov, 1. dets
  • Grupp 12-14 a. 13. okt, 10. nov, 8. dets

 

Terve kursuse hind – 49 eurot (3 korda)

Ühe korra hind – 20 eurot

Registreerumine: koolitused@revalsport.ee

 

Esimene töötuba: Baasteadmised

Valgud, rasvad, süsivesikud. Taldrikureegel ja toidukorrad. Valmistame kullasupi ja vahepalapallid, küpsetame banaanileiva.

Teine töötuba: Köögiviljad

Köögiviljad – mida ja kui palju vajame ning kuidas suurendada nende osakaalu toidus. Valmistame värvilise köögiviljawoki, kõrvitsasmuuti ja nipiga muffinid.

Kolmas töötuba: Suhkur, pakendid, keskkond

Teeme värvilise kalasalati ja tervisliku koogi.

 

Toitumisnõustaja Anne-Mai Küünemäe:

Toitumise teema on mind huvitanud terve minu teadliku täiskasvanuelu. See on valdkond, mis on pidevas muutumises ja milles loosunglikud pealkirjad või imedieedid võivad pea kergesti sassi ajada. Seepärast pean oluliseks lähtuda tõenduspõhisest infost ja soovin oma klientidel aidata orienteeruda selles kirevas toitumismaailmas. Igapäevaselt nõustan kliente, kes soovivad kaalu tõsta või kaotada, muuta oma toiduvalikut tervislikumaks või olen abiks poeskäigul, et aidata paremaid ostuotsuseid teha.

2020 aastal lõpetasin toitumisnõustaja väljaõppe Rahvatervise Akadeemias ning jätkan õpinguid toitumisteraapia erialal.

Kasvatan kolme vahvat last, kelle tõttu ja kellega koos olen avastanud lapsesõbralike toitude põneva maailma. Usun, et lapsi saab panna armastama tervislikku toitu kaasates neid toiduvalmistamisse.