Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Aktiivsed noored

Aktiivne ja eneseteadlik noor hoolitseb nii oma füüsilise kui ka vaimse tervise eest. Reval-Sport ja Eesti Noorsooteater kutsuvad noori üles olema aktiivsed.

Aktiivsed noored

Aktiivne ja eneseteadlik noor hoolitseb nii oma füüsilise kui ka vaimse tervise eest. Reval-Sport ja Eesti Noorsooteater kutsuvad noori üles olema aktiivsed. Tule trenni ning avarda oma silmaringi läbi kultuurielamuste.

Esimesele 50-le noorele kingime TASUTA esmase jõusaali proovitreeningu koos treeneriga ning Eesti Noorsooteatri kinkekaardi.

Regulaarne liikumine ning treening hoiavad keha tugevana, rühi sirgena ning aitab maandada koolipingeid ja -stressi. Füüsiliselt ja vaimselt tugev inimene on terve ning õnnelik!

TÄHELEPANU! Kampaania kehtib noortele vanuses 14-19 a. (k.a). Tasuta pääsmete saamiseks on vaja eelnev registreerimine. Pakkumine kehtib ainult esimesele 50-le registreerijale. Reval-Sport pääsmega on võimalik minna peale treeningut ka veekeskusesse ujuma või spaasse ja saunadesse lõõgastuma.

Registreerimine:

Jõusaali ABC käigus tutvustavad meie treenerid noortele sobivaid harjutusi, räägivad raskuste valimisest jõusaalis ning näitavad ette korrektse sooritustehnika. Treener õpetab kasutama erinevaid masinaid ja seadmeid ning annab näpunäited kuidas noor iseseivalt jõusaalis treenida võiks. Kõikidele osalejatele saadame hiljem kokkuvõtte treenimise põhitõdede kohta, kus on lahti selgitatud mitu korda nädalas noor trennis võiks käia, kui palju kardiot teha, kuidas jaotada jõusaalis treeningpäevi (alakeha ja ülakeha) jpm.