Reval Reformer

Reval Reformer

Reformer Strength, Reformer Flow, Reformer 60+

Reval Reformer on Pilates uuel tasemel! Seda unikaalset treeningut viiakse läbi spetsiaalsetel Merrithew Reformer 8n. Reformer treeningud on rahuliku tempoga aga samas tugevalt toniseerivad treeningud. Harjutused on kokku pandud vastavalt treeningu nimetusele. Strength treening on intensiivsem ning annab suurema lihaskoormuse. Flow treening on rahulikumas tempos ning toniseerivate harjutustega. 60+ sobib nagu juba nimetus ütleb inimestele vanuses 60+. Tegu on kergema treeninguga, kus harjutuste valikul võetakse arvesse just konkreetselt selle vanusegrupi inimeste eripärasid ning neile sobivat koormust. Tänu liigutuste täpsusele ning erinevatele variatsioonidele on treening ohutu ning sobib kõigile.

Treeningutes tuleb kasutada spetsiaalseid kummitallaga sokke. Sokid on müügil ka klubi administratsioonis (10€).

Treeningutesse registreerimine läbi kodulehe tunniplaani (klubiliige) või helistades 6412068.

Reformer Flow

Aeglasema tempoga kogu keha treening, mis kasvatab teadlikkust oma keha võimekusest. Erineva vastupanuga vedrude kasutamine ja voolavate harjutuste kombinatsioonid soodustavad lihaste sügavamat kaasamist, viies samal ajal Su keha tasakaalu ja koordinatsiooni järgmisele tasemele.  Harjutusi sooritatakse aeglaselt, et täpsus, kontroll, hingamine ja keskendumine oleksid iga liigutuse osaks. Reformer Flow inspireerib ennast arendama! Õpetab tunnetama oma keha võimekust ja parandab kehahoidu. Treeningu lõpus tunned end tugevana, venitatuna ja hoituna! Sobib nii algajale kui ka edasijõudnule.

Reformer Strength

Tempokas kogu keha treening, mis parandab lihasjõudu ja vastupidavust, tasakaalu ning  paindlikkust. Reformeri vedrud on erineva vastupanuga, et suurendada harjutuse intensiivsust reguleerida ja toetada asendit, mis aitab  liigutusi õigesti, täpselt ning kontrollitult sooritada. Lisaks kasutatakse treeningus erinevaid treeningvahendeid (hantlid, pallid, kummilindid jne), et pakkuda tõelist väljakutset. Treenimine Reformeril lisab sinu treeningplaani uue intensiivsuse taseme! Sobib nii algajale kui ka edasijõudnule.

Reformer 60+

Aeglasema tempoga kogu keha treening, mis on mõeldud 60+ vanuses inimestele. Reformeri vedrud on erineva vastupanuga, et suurendada harjutuse intensiivsust ja toetada asendit, mis aitab  liigutusi õigesti, täpselt ning kontrollitult sooritada. Harjutusi sooritatakse aeglaselt, et täpsus, kontroll, hingamine ja keskendumine oleksid iga liigutuse osaks. Treening õpetab tunnetama oma keha võimekust ja pakub väljakutseid iga tasemega treenijale! Sobib nii algajale kui ka edasijõudnule.