Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Eesti Raskejõustiku Akadeemia

Eesti Raskejõustiku Akadeemia tegeleb sportlaste treenimise ja nõustamisega eelkõige kahel suunal: Powerlifting (jõutõstmine) ja Powerbuilding (kehatoonuse arendamine). Eesti Raskejõustiku Akadeemia eestvedaja ja peatreener on Kaido Leesmann. Raskejõustiku Akadeemiaga liitumiseks kirjuta kaidoleesmann@neti.ee või helista 50 26 999.

Mis on Raskejõustiku Akadeemia?

Eesti Raskejõustiku Akadeemia by Reval-Sport tegeleb sportlaste treenimise ja nõustamisega eelkõige kahel suunal: Powerlifting (jõutõstmine) ja Powerbuilding (kehatoonuse arendamine). Eesti Raskejõustiku Akadeemia eestvedaja ja peatreener on Kaido Leesmann.

Raskejõustiku Akadeemiaga liitumiseks kirjuta kaidoleesmann@neti.ee või helista 50 26 999.

 

Mis on Powerlifting ehk jõutõstmine?

Jõutõstmine kui võistlussport koosneb kahest alast: kolmevõistlus (kükk, lamades surumine ja jõutõmme) ning lamades surumine (üksikalana). Aitame treenijal saada tugevamaks ning saavutada oma sportlikud eesmärgid.

Meiega võivad ühineda nii algajad kui ka edasijõudnud. Meie treeneritel on kogemust ja kompetentsi, et treenida inimesi nii klassikalises jõutõstmises ja lamades surumises kui ka varustusega jõutõstmises ja lamades surumises.

 

Mis on Powerbuilding ehk kehatoonuse arendamine?

Väga paljud spordialad vajavad plahvatuslikku jõudu ja lihasvastupidavust.

Aitame teiste spordialade treenijatel saada tugevamaks, kiiremaks ja vastupidavamaks. Täna treenib Eesti Raskejõustiku Akadeemia poksijaid, võitlejaid, pallimängijaid, kergejõustiklasi, ujujaid, lauatennise mängijaid ja palju teisi teiste alade harrastajaid. Aitame sportlast just tema spordiala vajadusi silmas pidades. Powerbuilding sobib ka lihtsalt harrastajale, kes soovib parandada oma füüsilist vormi.

 

PAKETID:

Eesti Raskejõustiku Akadeemiaga (ERA) liitudes on valida järgmiste pakettide vahel:

Tavapakett

Liituja liitub spordiklubiga, varustatakse ERA treenerite poolt algaja treeningkavaga, millega treenitakse iseseisvalt. Liitujal on õigus osaleda ERA ühistreeningutel ja ühistegevustel.

Samuti saab ta vajadusel nõuandeid treeningutel teistelt ERA liikmetelt ja treeneritelt.

Omalt poolt võtab liituja omaks spordiklubi ja ERA põhimõtted, toetab oma liikmeid ning osaleb ERA tegevuses.

Pakett on liitujale tasuta.

 

Individuaalne pakett

Liituja liitub spordiklubiga, varustatakse ERA treenerite poolt individuaalse treeningplaaniga. Liitujal on hiljem õigus osaleda ERA ühistreeningutel ja ühistegevustel.

Pakett maksab: 1 treening koos kvalifitseeritud treeneriga = 40 € (sisaldab treeningkava ja nõustamist); 3 treeningut koos kvalifitseeritud treeneriga = 90 € (sisaldab treeninguid, treeningkava ning individuaalset nõustamist).

 

Premium pakett

Liituja liitub spordiklubiga, varustatakse ERA treenerite poolt individuaalse treeningplaaniga, toitumisplaaniga (vajadusel võistlustsükli ettevalmistusega).

Liitujal on hiljem õigus osaleda ERA ühistreeningutel ja ühistegevustel.

Pakett maksab: 1 treening koos kvalifitseeritud treeneriga = 50 € (sisaldab treeningkava, toitumiskava ja nõustamist); 3 treeningut koos kvalifitseeritud treeneriga = 120 € (sisaldab treeninguid, treeningkava, toitumiskava ning individuaalset nõustamist).