Spordiklubi ja veekeskus hetkel SULETUD

Spinning

Spinning on muusika saatel ja treeneri juhendamisel siseratta grupitreening, mis suurendab aeroobset vastupidavust. Treeningut viiakse läbi trenažöörratastel.

 • Kestus
  45', 50' minutit
 • Treeningud
  4x nädalas
Järgnevad treeningud
  Tunniplaan

  Mida sisaldab Spinning

  Spinning sobib kõikidele rattasõiduhuvilistele meestele ja naistele, algajatele ning edasijõudnutele

  • Treeningud on kestusega 45 ja 50 minuti.
  • Rattasõidu harrastajatele on see Eestimaises külmas talves väga hea võimalus ennast suviseks treeninghooajaks ette valmistada, hoides üldist vormi. Trenni tehakse nii ühtlase tempo ja koormusega sõites, mille vältel säilitatakse keskmist pulsisagedust kui ka spurte ja mäkke tõuse ning mäest laskumisi. Rattal kasutatakse erinevaid sõidutehnikaid nii istudes kui seistes. Intervalltreening arendab aeroobset ja kiiruslikku vastupidavust ning lihasjõudu.
  • Tänu korralikule koormusele sobib treening nii meestele kui naistele, algajatele ning edasijõudnutele. Spinning tugevdab suurepäraselt südame-veresoonkonna ja hingamiselundkonna tööd.
  • Spinning annab väga hea füüsilise koormuse. Treeningu käigus töötavad peamiselt tuharad, reied ja sääremarjad. Lisaks saad koormust kõhu- ja seljalihastele, mille abil hoiad õiget ratturi asendit. Treening lõpeb taastumisega ja venitusega.Kui sa ei ole veel klubiliige, siis rühmatreeningule saad registreeruda telefonil 6412068. Tunniplaaniga saad tutvuda SIIT.

  Tule ja põleta kaloreid.

   

  Treenerid

  Elen Kaldma

  +372 56631373

  Maiki Ritslaid

  +372 56211372

  Siim Kelner

  +372 53004947