Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 24.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Käsipall

Reval-Spordiklubis saad treenida käsipalli. Meie trenni on oodatud kõik aktiivsed inimesed, kes soovivad seda võistkonnamängu osata.

  • Mõnus
    meeskonnamäng
  • Treeningud
    kõigile vanustele

Mida sisaldab käsipalli saavutussport

Treeninguid viivad läbi:

Alla Londak-58053239
Marina Poritova- 55531576
Jelena Mihhailova-55900242
Ella Kungurtseva- 5165484
Sergei Isajev- 5659654

Treeningute ajad:

Treener Ella Kungurtseva

Treeningud toimuvad Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis (Tammsaare tee 145),Kristiine spordis (Forelli 12), Spordiklubi Reval-Sport (Aia 20)

Ettevalmistav aste: E 15:45-17:15;K 15:45-17:15;P 12:30-14:00;T 15:45-17:15;N 15:45-17:15;R 15:45-17:15,E 14:15-15:45;K 14:15-15:45;R 14:15-15:45

Treeningtase:E 17:45-19:15;T 17:45-19:15;K 17:45-19:15;R 17:45-19:15;T 16:00-18:00;K 15:45-16:45;N 16:00-18:00

Alla Londak

Treeningud toimuvad Lasnamäe spordikompleks (Päe tänav 1), Ehte Humanitaargümnaasium (Ehte 9), spordiklubi Reval-Sport

Ettevalmistav tase:T 16:00-18:00;K 15:45-16:45;N 16:00-18:00E 17:30-19:15;K 17:30-19:15;P 14:00-15:30

Treeningtase:N 19:00-21:00;R 17:30-19:00;L 10:30-12:30;P 15:30-16:03

Jelena Mihailova

Treeningud toimuvad Kristiine spordis (Forelli 12), spordiklubi Reval-Sport (Aia 20)

Treeningtase:E 17:15-19:00;T 17:15-19:00;K 17:15-19:00;R 17:15-19:00;P 11:00-12:30

E 15:15-17:15;T 15:15-17:15;K 15:15-17:15;R 15:15-17:15;P 12:30-14:00

Marina Politova

Treeningud toimuvad Lasnamäe spordikompleksis (Pae tn 21), spordiklubi Reval-Sport (Aia 2), Tallinna Läänemere gümnaasiumis (Vormli tänav 3)

Ettevalmistav tase:E 15:45-17:15;K 15:45-17:15;P 14:00-15:30T 16:15-17:45;K 15:45-17:30;P 12:45-14:00

Treeningtase:N 19:15-21:00;R 15:45-17:45;L 10:30-12:30;P 15:30-17:00

Sergei Isajev

Treeningud toimuvad Kopli spordihoone (Eerika 5), Tallinna Humanitaargümnaasium (Koidu 97), Karjamaa gümnaasium (Karjamaa 1)

Ettevalmistav tase:E 17:30-19:00;K 17:30-19:00;R 19:00-20:30;L 13:30-15:00E 15:00-16:30;K 16:00-17:30;R 16:30-18:00T 16:00-17:30;N 16:00-17:30;L 15:00-16:30

2017 Eesti meistrivõistlused käsipallis naiskondadele

MängRingKuupäevAegSpordihooneNaiskondNaiskond
1102.10.-12.10.2017Reval-Sport/MellaHC Tallinn
2102.10.-12.10.2017Põlva SK /ToodeSK Tapa
3117.10.-25.10.2017 v 01.-05.11.2017HC TallinnPõlva SK /Toode
4117.10.-25.10.2017 v 01.-05.11.2017Padise/LasnamäeReval-Sport/Mella
5107.-19.11.2017Põlva SK /ToodePadise/Lasnamäe
6107.-19.11.2017SK TapaHC Tallinn
7121.-23.11.2017 või 28.-30.11.2017Padise/LasnamäeSK Tapa
8121.-23.11.2017 või 28.-30.11.2017Reval-Sport/MellaPõlva SK /Toode
9105.-14.12.2017SK TapaReval-Sport/Mella
10105.-14.12.2017HC TallinnPadise/Lasnamäe
11208.-21.01.2018HC TallinnReval-Sport/Mella
12208.-21.01.2018SK TapaPõlva SK /Toode
13223.01.-02.02.2018Põlva SK /ToodeHC Tallinn
14223.01.-02.02.2018Reval-Sport/MellaPadise/Lasnamäe
15205.-18.02.2018Padise/LasnamäePõlva SK /Toode
16205.-18.02.2018HC TallinnSK Tapa
17220.02.-02.03a.2018SK TapaPadise/Lasnamäe
18220.02.-02.03a.2018Põlva SK /ToodeReval-Sport/Mella
19205.-17.03.2018Reval-Sport/MellaSK Tapa
20205.-17.03.2018Padise/LasnamäeHC Tallinn
21P19.-25.03.20181 pronksimäng
22P27.03.-06.04.20182 pronksimäng
23F22.-27.03.20181 finaalmäng
24F05.-11.04.20182 finaalmäng

Saavutused 2015/2016 hooaeg

25-27. septembril toimusid Läti Vabariigis Salasbilsis käsipalli võistlused. Meie klubist võttis osa 6 võistkonda. Treener Ella Kungurkseva juhendamisel saavutasid 2004 aastasl sündinud tüdrukud 2 koha.

Eesti Karikavõistlustel käsipallis hõivasid  Reval-Spordi D klassi tüdrukud esimesed 4 kohta.

I koha saavutasid Jelena Mihhailova tüdrukud
II kohta Alla Londak ja Marina Politova tüdrukute võistkond
III koha saavutas Juhan Utt ja Sergei Isajev tüdrukud