Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 24.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Kulturism ja fitness

Soovid treenida kulturismi või fitnessi võistlusteks? Liitu Reval-Sport spordiklubiga ja me aitame saavutada häid tulemusi. Parimad saavad ka preemia.

  • Treeni koos
    parimatega
  • Parimatele
    preemia

Mida pakume kulturismi ja fitnessiga tegelejatele

Kõikidel, kes soovivad ühineda Reval-Sport fitness tiimiga palume kirjutada siim@revalsport.ee. Vajalik on varasem treeningkogemus ja treeningu põhitõdede tundmine.

Kuumakse võistlusspordi rühmas on 35 eur kuus, mille eelduseks on läbi järjepideva treenimise jõuda võistlustele. Võistlustelt silmapaistvate tulemuste saamine annab võimaluse TASUTA treenimisvõimalusteks.

Treenijate treening toimub eriprogrammi alusel ja on sissejuhatav treening tõsisemaks treeninguks tulevikus.

Täpsem informatsioon 6412068

Reval-Spordi võistlejate kodukord

1. Spordiklubi saab esindada sportlane, kellel on kehtiv klubi liikmelisus (loe: kes on klubi liikmeks astunud ja kellel on kehtiv klubi kuukaart litsentsiaja perioodi jooksul – so aasta.)

2. Klubi tasub sportlase eest EKFL (Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit) aastalitsentsi tasu (50€)

3. Kui sportlane, kellel on kehtiv spordiklubi liikmelisus, kuid kes alaliselt ei treeni spordiklubis ega teda ei juhenda Reval – Spordi treenerid on kohustatud ennast enne klubi eest esindamist näitama tippspordi kordinaatorile (Reval – Spordi kordinaator on Siim Kelner).

4.Spordiklubi premeerib Eesti karikavõistlustel ja Eesti meistrivõistlusel edukalt esindanud sportlasi (so esikoha puhul) tasuta aastase treenimisvõimalusega. Spordiklubi jätab endale õiguse premeerida ka sportlasi, kes ehk ei võitnud, kuid tegid väga hea tulemuse eelpoolnimetatud võistlusel.

5. Klubi liikmeid, kes kuuluvad EKFL Eliitkoondisesse toetatakse Euroopa ja Maailmameistrivõistluste osavõtumaksu tasumisega. Selle kord kinnitatakse eraldi igal poolaastal ja vaadatakse nimekiri üle. Eliitkoondise nimekiri nähtav siin: http://www.ifbb.ee/voistlejale . Eelpool toodud lingi alt leiab võistleja ka litsentsiankeedi ja saab muu vajaliku info võistluste kohta. Kui tekkib küsimusi või midagi jääb arusaamatuks, pöörduda oma spordiklubi kordinaatori poole: siim@revalsport.ee

6. Võistlusvarustus (bikiinid, poseerimispüksid, grimm jne.) on sportlase enda muretseda, seda klubi ei kompenseeri.

7. Klubi jätab endale õiguse jooksvalt muuta või täiendada kodukorda, sellest teavitatakse koheselt ka sportlasi.

Noorte rühm

Kõik noored vanuses 14-19 on oodatud liituma noorte treeningrühmaga. Treeningud hakkavad toimuma kolmel korral nädalas, eesmärgiga valmistada end ette võistlustel osalemiseks tulevikus.

Noorterühma kuulumine tagab soodsamad treeningvõimalused – 30 eurot kuus.

Noorte treeningud toimuvad: E,K 15.15; N 16.45

Treeningud toimuvad spordiklubi Reval-Sport, Aia 20, Tallinn

Kui soovid rühmaga liituda, siis võta meiega ühendust.

Võtame Sinuga ühendust 5 päeva jooksul.

Saavutused