Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Reval MUAY THAI

REVAL MUAY THAI ootab kogenuid ja algajaid võitlejaid ning neid, kes otsivad uut põnevat treenimisviisi hea muusika saatel. Treeningud on ülesehitatud taipoksi baaselementidel. Erinevad löögikombinatsioonid poksikottidel ja löögipindadel segatuna jõu- ning vastupidavus harjutustega, loovad treenitavale mitmekülgse ja huvitava treeningkogemuse.

Mis treening on REVAL MUAY THAI?

REVAL MUAY THAI (Tai poks)

Otsetõlkes tähendab “Muay Thai” kaheksa jäseme kunsti. See on praktiline ja põnev võitluskunst, milles kasutatakse jalgu, käsi, põlvi ja küünarnukke. Lisaks sisaldab Muay Thai clinchimist ehk püstimaadlust, mis on enesekaitses äärmiselt kasulik. Nagu nimi ütleb, on Muay Thai Tai rahvusvõitluskunst ja pärineb mitmesaja aasta tagusest ajast, kus seda arendati hõimudes lähivõitluse jaoks. See on tänaseni üks populaarsemaid ja arendavamaid võitluskunste, sest:

-Annab enesekaitse oskused
-Arendab enesedistsipliini
-Arendab vastupidavust ja parandab teie südame-veresoonkonna tervist
-Parandab keha ning eelkõige puusa liikuvust
-Energiat nõudvad kombinatsioonid löökides muudavad Taipoksi lõbusaks, arendavaks ja stressi vähendavaks spordialaks

Treeningutesse ootame ka lapsi. Treening on suunatud lastele vanuses 7-14. Treeninguid viib läbi kogenud ja litsentseeritud taipoksi treener Oskar Künnapuu. Eelkõige on treeningud mängulised ja liikumapanevad.

Treeningutega liitumiseks kirjuta: oskar@revalsport.ee

 

Treener Oskar Künnapuu:

“Maailmas on teistmoodi aeg, mil iga inimene peab leidma endas üles enda sisemise jõuallika ja viisi, et säilitada tasakaalu. Võitluskunstid õpetavad endas üles leidma rahumeelse sõdalase – kindla telje ja keskme, mille ümber võib maailm väga kiirelt muutuda. Rahumeelne sõdalane ei reageeri kohe, vaid hingab ja püsib keskmes ning enmasti rahuneb olukord tema ümber ise.

Ma arvan, et iga inimene peaks elu jooksul vähemalt ühe võitluskunstiga tutvust tegema. Võitluskunstidest leiab palju tarkusi, mida moodsasse ellu integreerida. Võitluskunstid annavad aluse selleks, et inimese meelerahu ei rikuks hirm ega eneseuhkus.”

  • Alaga tegelenud alates 2011 a.
  • Treeneri tööga tegelenud alates 2014 a.
  • Eesti meister kickboxis 2015
  • Eesti meister taipoksis 2015
  • Wak 1F Euroopa Meistrivõistluste pronksmedal K1 stiilis 2014