Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

TAIPOKS baaskursus

TAIPOKSI baaskursuse kestvus on 2 kuud, mille jooksul keskendutakse Tai poksi baastehnika õppimisele ning füüsilise vormi parandamisele. Baaskursuse jaoks ei ole varustuse olemasolu vajalik ning kindad saame esialgselt laenata saalist. Pärast kahte kuud saab baaskursuse lõpetanu diplomi, pärast mida on tal võimalik otsustada, kas jätkab treeninguid meiega juba järgmisel tasemel või valib mõne muu teekonna.

Liitu baaskursusega

Baaskursus alustab 04.01.2022. Liituma on oodatud kõik huvilised vanuses alates 14+ kuni täiskasvanud (viimast piiri ei ole). Baaskursus kestab 2 kuud.

Treeningud toimuvad:

  • Teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18:30
  • Pühapäeviti kell 13:00

Treeningute kestvus on 1,5h.

Hind: 69€ (kuu)

Baaskursused on mõeldud neile, kellel pole varasemalt Taipoksiga kokkupuudet olnud või on pikemalt spordist eemal olnud ning soov taastada oma füüsiline vorm. Suurepärane viis õppida enesekaitset täiesti nullist!
Baaskursuse kestvus on 2 kuud, mille jooksul keskendutakse Taipoksi baastehnika õppimisele ning füüsilise vormi parandamisele. Baaskursuse jaoks ei ole varustuse olemasolu vajalik ning kindad saame esialgselt laenata saalist. Pärast kahte kuud saab baaskursuse lõpetanu diplomi, pärast mida on tal võimalik otsustada, kas jätkab treeninguid meiega juba järgmisel tasemel või valib mõne muu teekonna.

Treeningutega liitumiseks kirjuta: oskar@revalsport.ee

 

Treener Oskar Künnapuu:

“Maailmas on teistmoodi aeg, mil iga inimene peab leidma endas üles enda sisemise jõuallika ja viisi, et säilitada tasakaalu. Võitluskunstid õpetavad endas üles leidma rahumeelse sõdalase – kindla telje ja keskme, mille ümber võib maailm väga kiirelt muutuda. Rahumeelne sõdalane ei reageeri kohe, vaid hingab ja püsib keskmes ning enmasti rahuneb olukord tema ümber ise.

Ma arvan, et iga inimene peaks elu jooksul vähemalt ühe võitluskunstiga tutvust tegema. Võitluskunstidest leiab palju tarkusi, mida moodsasse ellu integreerida. Võitluskunstid annavad aluse selleks, et inimese meelerahu ei rikuks hirm ega eneseuhkus.”

  • Alaga tegelenud alates 2011 a.
  • Treeneri tööga tegelenud alates 2014 a.
  • Eesti meister kickboxis 2015
  • Eesti meister taipoksis 2015
  • Wak 1F Euroopa Meistrivõistluste pronksmedal K1 stiilis 2014