24. May 2021 2 minutit lugeda

Rühmatreeningud alates 31. maist

Head klubiliikmed ja külastajad,

Alates 31. maist alustame taas rühmatreeningutega ning jätkame täiskasvanute ujumiskursustega. Alates 31. maist alustab ka uus täiskasvanute ujumiskuruste grupp alustajatele ning jätkuvad pooleni olevad kursused (jälgi treeninguid tunniplaanist). Lisainfot täiskasvanute ujumiskursute kohta saad SIIT.

  • Rühmatreeningud

Broneerimise juhised on endised: 5 aktiivset broneeringut kahe nädala kohta ning 2 aktiivset broneeringut päeva kohta. Läbi kodulehe saab treeninguid broneerida ja tühistada maksimaalselt 2 h enne treeningu algust ning telefoni teel 1 h enne treeningu algust. 7 minutit enne treenigu algust tühistatakse automaatselt kõik kinnitamata broneeringud (väljastamata treenigpiletid). Vabade kohtade olemasolul saavad kohapeal olevad soovijad endale koha treeningusse. Kahte treeningusse mitteilmumisel saab liige automaatse broneerimiskeelu kaheks nädalaks.

  • Laste ujumistreeningud

Laste ujumistreeningud on selleks hooajaks lõppenud. Alates 8. juunist alustavad laste ujumise kiirkursused. Treeningud hakkavad toimuma vastavalt tunniplaanile ja grupile 4x nädalas. Lisainfo laste ujumise kiirkursuste kohta SIIN.

  • Beebide- ja väikelaste ujumistreeningud

Treeningutesse tuleb eelnevat broneerida läbi kodulehe tunniplaani või administraatori. Beebide ujumistunnid toimuvad Huggies- ja Semper bassein, kus veetemperatuur on 32 kraadi ja vee sügavuseks on 1.1-1.20 m. Tunde viivad läbi rõõmsameelsed ja kogenud treenerid Krista Peebo ja Krista Meikar.

Kõik paketid avatakse 31.05.2021 .a.  seisuga.

Klubi ruumides tuleb järgida 2+2 reeglit, desinfitseerida käsi ning puhastada kasutamise järgselt masinad ja treeningseadmed. Klubi siseruumides on maski kandmine kohustuslik. Maski võib eemalda treeningsaalis enne rühmatreeningu algust. Veekeskusesesse mines võib maski eemaldada enne duširuumi sisenemist. Nõuete täitmist jälgib tugitreener ning klubi personal. Nõuete mitte täitmisel on klubis õigus paluda inimesel lahkuda. Trenni tulla ainult puhanu ning tervena!

 

Kohtumiseni treeningutes!