10 NÄDALAT
TÕESTA, ET SUUDAD!

  • Liikumine on MINULE KASULIK
  • Liikumine muudab MIND ENERGILISEMAKS
  • Liikumine aitab MIND VORMIS HOIDA
  • Liikumine pikendab MINU ELUIGA
#10nadalat

Meil kõigil on olnud hetki, kus oleme otsustanud võtta treenimise käsile, kuid pärast paari nädalat hakkavad tulema kõiksugu põhjuseid, miks täna ei ole see õige päev trenni minemiseks. Seda näitab ka meie statistika, kus 30% kuukaardi soetanud inimestest jätavad treeningud pooleli.

Meie eesmärk Reval-Spordis on alati olnud panna inimesi regulaarselt liikuma, mis on aluseks suurepärasele enesetundele ja heale tervisele. Selleks alustame taas 10-nädalase väljakutsega Tõesta, et suudad!, kuhu kutsume ka Sind!

Mõistame, et iga algus on raske ning tihti ei õnnestu esialgset motivatsiooni hoida. Selleks oleme kokku pannud palju ägedaid auhindu, mis loositakse välja kõigi vahel, kes 10 nädala jooksul käivad vähemalt 2x nädalas trennis.

Oleme veendunud, et läbides meie 10 nädala väljakutse, astud suure sammu ligemale oma treeningeesmärkidele ning suudad neist paremini ka tulevikus kinni pidada.

Auhinnad

Shokolaadi massaaž Braavo ilusalong
1x
Smuuti blender Sippe
1x
Juhtmeta kõrvaklapid Sippe
1x
Kingikott Lumene
1x
Personaaltreening Reval-Sport
1x
Limiteerimata treeningajaga kuukaart Reval-Sport
3x
Fitness test Reval-Sport
3x
Tervislik lõuna + smuuti Kohvik Braavo
3x
30 eurost kinkekaarti Sushi Plaza
4x
Treeningrätik Reval-Sport
5x
Kinopiletid Coca-Cola Plaza
6x

Teekond eesmärgini

Eeskuju on parim motivatsiooni - motiveerime üheskoos ka teisi võtma järjepideva liikumise enda elustiiliks. Jaga oma teekonda Instagramis, kasutades #10nadalat. Kõigi postitajate vahel läheb lisaks loosi 5x Reval-Spordi treeningrätikut ning 4x Coca-Cola Plaza kinopiletit.