Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Tunniplaan

  • Kõik
  • Beebide ujumine
  • Tants
  • Jõud
  • Seeniorid
  • Veetreening
  • Keha ja meel
  • Kardio
  • Jõusaal
  • Koolitus
14. 06 - 20. 06
14. 06
15. 06
16. 06
17. 06
18. 06
19. 06
20. 06
07:00
  • Täiskasvanute ujumiskursus (6)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (6)
    07:30 - 08:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Täiskasvanute ujumiskursus (7)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (7)
    07:30 - 08:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    07:30 - 08:15
    Jõud
    Suur saal
08:00
  • AquaMix
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Logi sisse
    AquaMix
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Logi sisse
    AquaMix
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Jõusaal
09:00
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Logi sisse
    AquaMix
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Logi sisse
    AquaMix
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Veekeskus
10:00
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • AquaTone
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • 2-3 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Pilates
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • AquaTone
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • 2-3 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Pilates
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates
    10:30 - 11:25
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Bassein broneeritud
    Logi sisse
    Bassein broneeritud
    10:00 - 11:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
11:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • 8-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    8-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • AquaMix
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Logi sisse
    AquaMix
    11:30 - 12:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Zumba
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Zumba
    11:30 - 12:25
    Tants
    Väike saal
  • 3-7 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    3-7 kuud
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    11:15 - 12:05
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix
    Treener: Julianna Vasilišin
    Logi sisse
    AquaMix
    11:30 - 12:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • 8-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    8-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Zumba®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Zumba®
    11:30 - 12:25
    Tants
    Väike saal
  • 3-7 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    3-7 kuud
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Logi sisse
    AquaMix
    11:30 - 12:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    11:15 - 12:05
    Kardio
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • AquaMix
    Treener: Maiki Ritslaid
    Logi sisse
    AquaMix
    11:45 - 12:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • TRX
    Treener: Andres Rästas
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    TRX
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    11:00 - 11:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:30 - 12:25
    Jõud
    Suur saal
12:00
  • 9-18 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    9-18 kuud
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:30 - 13:25
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 9-18 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Logi sisse
    9-18 kuud
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:30 - 13:25
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Andres Rästas
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    12:05 - 13:00
    Kardio
    Suur saal
  • Postitants
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Postitants
    12:15 - 13:10
    Tants
    Väike saal
13:00
  • MotionCage 45'
    Treener: Andres Rästas
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    MotionCage 45'
    13:30 - 14:15
    Jõud
    Jõusaal
  • Stretching
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Stretching
    13:30 - 14:25
    Keha ja meel
    Väike saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    13:00 - 13:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
15:00
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    15:30 - 16:15
    Jõud
    Suur saal
16:00
  • TotalBodyHEX 45'
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    TotalBodyHEX 45'
    16:30 - 17:15
    Kardio
    Fitness saal
17:00
  • Striding Fatburn 45'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Striding Fatburn 45'
    17:05 - 17:50
    Kardio
    Fitness saal
  • ButtLift 45'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    ButtLift 45'
    17:05 - 17:50
    Jõud
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • AquaTone
    Treener: Ave Lähker
    Logi sisse
    AquaTone
    17:45 - 18:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:45 - 18:40
    Jõud
    Jõusaal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    Body&Mind saal
  • AquaInterval
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Logi sisse
    AquaInterval
    17:30 - 18:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    17:00 - 17:50
    Kardio
    Fitness saal
  • Zumba®
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Zumba®
    17:00 - 17:55
    Tants
    Väike saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 1-3 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Logi sisse
    1-3 aastased
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • AquaMix
    Treener: Evelin Kern
    Logi sisse
    AquaMix
    17:45 - 18:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    Body&Mind saal
  • 6-12 kuud/ erandkroras ei toimu!
    Logi sisse
    6-12 kuud/ erandkroras ei toimu!
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • AquaMix
    Treener: Evelin Kern
    Logi sisse
    AquaMix
    17:30 - 18:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYJAM
    Treener: Evelin Kern
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYJAM
    17:00 - 17:55
    Tants
    Suur saal
  • AquaMix
    Treener: Margaritta Erikson
    Logi sisse
    AquaMix
    17:15 - 18:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    17:15 - 18:10
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:30 - 18:25
    Jõud
    Suur saal
18:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Marie Pullerits
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Spin 45'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:15 - 19:00
    Kardio
    Spinning
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:00 - 18:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Motion Cage
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYJAM®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYJAM®
    18:05 - 19:00
    Tants
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    18:05 - 19:00
    Jõud
    Fitness saal
  • Väliringtreening
    Treener: Liina Laur
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Broneeri 5.00 €
    Väliringtreening
    18:45 - 19:30
    Kardio
    Välitreening
  • BODYPUMP®
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • 2-4 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Logi sisse
    2-4 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Motion Cage
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    18:10 - 19:05
    Jõud
    Jõusaal
  • Postitants
    Treener: Ruth Rauba
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Postitants
    18:15 - 19:10
    Tants
    Väike saal
  • Yin/Yang Jooga
    Treener: Ly Kütt
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Yin/Yang Jooga
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • 1-3 aastased/ erandkorras ei toimu!
    Logi sisse
    1-3 aastased/ erandkorras ei toimu!
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Motion Cage
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Marie Pullerits
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:00 - 18:55
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Shaping
    18:05 - 19:00
    Jõud
    Fitness saal
  • Zumba®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Zumba®
    18:05 - 19:00
    Tants
    Suur saal
  • Bosu+SelgKõhtTuhar 50'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Bosu+SelgKõhtTuhar 50'
    18:15 - 19:05
    Jõud
    Väike saal
  • 2-4 aastased/ erandkorras ei toimu!
    Logi sisse
    2-4 aastased/ erandkorras ei toimu!
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
    Beebide bassein
  • Spin 45'
    Treener: Merili Murde
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:30 - 19:15
    Kardio
    Spinning
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:05 - 19:00
    Jõud
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • BODYJAM®
    Treener: Evelin Kern
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYJAM®
    18:45 - 19:40
    Tants
    Suur saal
19:00
  • Erandkorras BODYATTACK®
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Erandkorras BODYATTACK®
    19:05 - 20:00
    Kardio
    Suur saal
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    19:15 - 20:10
    Jõud
    Jõusaal
  • Postitants
    Treener: Gerly Mikk
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Postitants
    19:15 - 20:10
    Tants
    Väike saal
  • Pilates
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Les Mills TONE® 45'
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Les Mills TONE® 45'
    19:10 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • BODYATTACK®
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYATTACK®
    19:10 - 20:05
    Kardio
    Fitness saal
  • Stretching/Mobility
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Stretching/Mobility
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Roman Lõžin
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    19:05 - 20:00
    Kardio
    Suur saal
  • Pilates
    Treener: Maiki Ritslaid
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Pilates
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Motion Cage
    19:15 - 20:10
    Jõud
    Jõusaal
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Rauno Oolberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    19:10 - 20:00
    Kardio
    Fitness saal
  • Les Mills TONE® 45'
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Les Mills TONE® 45'
    19:10 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Stretching/Mobility
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    Stretching/Mobility
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body&Mind saal
20:00
  • Täiskasvanute ujumiskursus (5)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (5)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    20:10 - 20:55
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Merili Murde
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:05 - 21:00
    Jõud
    Suur saal
  • Täiskasvanute ujumiskursus (6)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (6)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    20:10 - 20:55
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Merili Murde
    Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:05 - 21:00
    Jõud
    Suur saal