Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Tunniplaan

  • Kõik
  • Beebide ujumine
  • Tants
  • Jõud
  • Seeniorid
  • Veetreening
  • Keha ja meel
  • Kardio
  • Jõusaal
  • Koolitus
30. 11 - 06. 12
30. 11
01. 12
02. 12
03. 12
04. 12
05. 12
06. 12
07:00
  • Täiskasvanute ujumiskursus (11)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (11)
    07:30 - 08:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    07:30 - 08:25
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    07:30 - 08:15
    Jõud
    Suur saal
08:00
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Shaping
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    08:00 - 08:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaTone 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    08:35 - 09:05
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix 30'
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    08:00 - 08:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Shaping
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaMix 30'
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    08:35 - 09:05
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Motion Cage
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Jõusaal
09:00
  • Seeniorid
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:00 - 09:45
    Seeniorid
    Veekeskus
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:15 - 10:00
    Seeniorid
    Suur saal
  • Seeniorid
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:10 - 09:55
    Seeniorid
    Veekeskus
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:30 - 10:00
    Seeniorid
    Suur saal
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    AquaMix
    09:00 - 09:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    AquaMix
    09:35 - 10:05
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    AquaMix
    09:00 - 09:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    AquaMix
    09:35 - 10:05
    Veetreening
    Veekeskus
10:00
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    10:00 - 10:45
    Seeniorid
    Suur saal
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • Pilates 30'
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Pilates 30'
    10:00 - 10:30
    Keha ja meel
    BodyMind
  • AquaTone 30'
    Treener: Ave Lähker
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    10:00 - 10:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • 2-3 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • AquaTone 30'
    Treener: Ave Lähker
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    10:35 - 11:05
    Veetreening
    Veekeskus
  • Pilates 30'
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Pilates 30'
    10:35 - 11:05
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Shaping 30'
    10:00 - 10:30
    Jõud
    Fitness saal
  • Ema/beebi fitness
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Ema/beebi fitness
    10:30 - 11:15
    Jõud
    Väike saal
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Shaping 30'
    10:35 - 11:05
    Jõud
    Fitness saal
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • Pilates 30'
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Pilates 30'
    10:00 - 10:30
    Keha ja meel
    BodyMind
  • AquaTone 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    10:00 - 10:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • 2-3 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    2-3 aastased
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • AquaTone 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    10:35 - 11:05
    Veetreening
    Veekeskus
  • Pilates 30'
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Pilates 30'
    10:35 - 11:05
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Shaping 30'
    10:00 - 10:30
    Jõud
    Fitness saal
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    10:00 - 10:30
    Seeniorid
    Suur saal
  • Ema/beebi fitness
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Ema/beebi fitness
    10:30 - 11:15
    Jõud
    Väike saal
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Shaping 30'
    10:35 - 11:05
    Jõud
    Fitness saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:30
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    10:00 - 10:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Pilates 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Pilates 30'
    10:30 - 11:00
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Shaping
    10:35 - 11:05
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    10:35 - 11:05
    Veetreening
    Veekeskus
11:00
  • 8-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    8-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    11:00 - 11:30
    Jõud
    Suur saal
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Ave Lähker
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    11:15 - 11:45
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • 3-7 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    3-7 kuud
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
  • Erandkorras ei toimu/Zumba
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Erandkorras ei toimu/Zumba
    11:30 - 12:25
    Tants
    Väike saal
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    11:35 - 12:05
    Jõud
    Suur saal
  • Striding 25'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Striding 25'
    11:10 - 11:35
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix 30'
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    11:30 - 12:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 30'
    11:40 - 12:10
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    11:00 - 11:30
    Jõud
    Suur saal
  • 8-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    8-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    11:15 - 11:45
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • Zumba 45'
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Zumba 45'
    11:30 - 12:15
    Tants
    Väike saal
  • 3-7 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    3-7 kuud
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    11:35 - 12:05
    Jõud
    Suur saal
  • Striding 25'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Striding 25'
    11:10 - 11:35
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix 30'
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    11:30 - 12:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 30'
    11:40 - 12:10
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    11:00 - 11:30
    Jõud
    Suur saal
  • Pilates 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Pilates 30'
    11:05 - 11:35
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    11:15 - 11:45
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    11:35 - 12:05
    Jõud
    Suur saal
  • TRX
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    TRX
    11:00 - 11:30
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    BodyMind
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    11:35 - 12:05
    Keha ja meel
    BodyMind
  • TRX
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    TRX
    11:35 - 12:05
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:30
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:35 - 12:05
    Jõud
    Suur saal
12:00
  • 9-18 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    9-18 kuud
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Ave Lähker
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    AquaMix
    12:00 - 12:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix 30'
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    12:05 - 12:35
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    12:40 - 13:10
    Keha ja meel
    BodyMind
  • 9-18 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    9-18 kuud
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    AquaMix
    12:00 - 12:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix 30'
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    12:05 - 12:35
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    12:20 - 13:15
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:40 - 13:30
    Keha ja meel
    BodyMind
  • AquaMix 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    12:00 - 12:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • Striding 25'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Striding 25'
    12:10 - 12:35
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    12:35 - 13:05
    Veetreening
    Veekeskus
  • SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 25'
    12:40 - 13:05
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    12:10 - 12:40
    Kardio
    Suur saal
  • Postitants
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    Postitants
    12:15 - 13:10
    Tants
    Väike saal
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    12:45 - 13:15
    Kardio
    Suur saal
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Spin 30'
    12:15 - 12:45
    Kardio
    Spinning
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Spin 30'
    12:50 - 13:20
    Kardio
    Spinning
13:00
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    13:15 - 13:45
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Stretching
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Stretching
    13:15 - 13:45
    Keha ja meel
    Väike saal
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    13:20 - 14:05
    Jõud
    Suur saal
  • Stretching
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Stretching
    13:50 - 14:20
    Keha ja meel
    Väike saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    13:30 - 14:15
    Jõud
    Suur saal
14:00
  • Vinyasa Jooga 30'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga 30'
    14:00 - 14:30
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Vinyasa Jooga 30'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga 30'
    14:35 - 15:05
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Motion Cage
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    14:15 - 15:10
    Jõud
    Jõusaal
15:00
  • 16.15-17.00/Broneeritud 25m bassein
    Treener: Anna Zubel
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    16.15-17.00/Broneeritud 25m bassein
    15:30 - 16:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener: Anastasija Rublovskis
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    15:30 - 16:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener: Anastasija Rublovskis
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    15:30 - 16:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Rauno Oolberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    15:15 - 16:00
    Jõud
    Suur saal
16:00
  • 17.00-17.45/Broneeritud 25m bassein
    Treener: Anna Zubel
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    17.00-17.45/Broneeritud 25m bassein
    16:15 - 17:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener: Anastasija Rublovskis
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    16:15 - 17:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    16:45 - 17:40
    Jõud
    Jõusaal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener: Anna Zubel
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    16:15 - 17:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYBALANCE®
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    16:00 - 16:55
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Motion Cage
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Motion Cage
    16:45 - 17:40
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    16:00 - 16:30
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    16:35 - 17:05
    Jõud
    Suur saal
  • BODYJAM®
    Treener: Evelin Kern
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    BODYJAM®
    16:05 - 16:35
    Tants
    Suur saal
  • BODYJAM®
    Treener: Evelin Kern
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYJAM®
    16:40 - 17:10
    Tants
    Suur saal
17:00
  • AquaPilates 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaPilates 30'
    17:00 - 17:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • RevalCardio 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    RevalCardio 30'
    17:00 - 17:30
    Kardio
    Suur saal
  • Striding 25'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Striding 25'
    17:00 - 17:25
    Kardio
    Fitness saal
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    17:00 - 17:30
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Motion Cage
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:05 - 18:00
    Jõud
    Jõusaal
  • SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 25'
    17:25 - 17:50
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    17:35 - 18:05
    Keha ja meel
    BodyMind
  • AquaTone 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    17:35 - 18:05
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    17:45 - 18:15
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Shaping 30'
    17:00 - 17:30
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    17:00 - 17:30
    Jõud
    Suur saal
  • SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 30'
    17:00 - 17:30
    Jõud
    BodyMind
  • Postitants
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Postitants
    17:15 - 18:10
    Tants
    Väike saal
  • AquaInterval 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    AquaInterval 30'
    17:30 - 18:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    17:35 - 18:05
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Shaping 30'
    17:35 - 18:05
    Jõud
    Fitness saal
  • SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 30'
    17:35 - 18:05
    Jõud
    BodyMind
  • Spin 30'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Spin 30'
    17:45 - 18:15
    Kardio
    Spinning
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener: Anna Zubel
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    17:00 - 17:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Striding 25'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Striding 25'
    17:00 - 17:25
    Kardio
    Fitness saal
  • RevalCardio 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    RevalCardio 30'
    17:00 - 17:30
    Kardio
    Suur saal
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    17:05 - 17:35
    Keha ja meel
    BodyMind
  • SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 25'
    17:25 - 17:50
    Jõud
    Fitness saal
  • Zumba
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    Zumba
    17:30 - 18:00
    Tants
    Väike saal
  • 1-3 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    1-3 aastased
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    17:40 - 18:10
    Keha ja meel
    BodyMind
  • AquaMix
    Treener: Evelin Kern
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaMix
    17:45 - 18:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    17:45 - 18:15
    Jõud
    Suur saal
  • SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 30'
    17:00 - 17:30
    Jõud
    BodyMind
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    17:00 - 17:30
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Shaping 30'
    17:00 - 17:30
    Jõud
    Fitness saal
  • Postitants
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Postitants
    17:15 - 18:10
    Tants
    Väike saal
  • AquaMix 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    17:30 - 18:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • 6-12 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    6-12 kuud
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Shaping 30'
    17:35 - 18:05
    Jõud
    Fitness saal
  • SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 30'
    17:35 - 18:05
    Jõud
    BodyMind
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    17:35 - 18:05
    Jõud
    Suur saal
  • Spin 30'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Spin 30'
    17:45 - 18:15
    Kardio
    Spinning
  • AquaMix 30'
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    17:00 - 17:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYJAM
    Treener: Evelin Kern
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    BODYJAM
    17:10 - 17:40
    Tants
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    Shaping
    17:15 - 17:45
    Jõud
    Fitness saal
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:30 - 18:30
    Jõud
    Jõusaal
  • AquaMix 30'
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    17:35 - 18:05
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYJAM
    Treener: Evelin Kern
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    BODYJAM
    17:45 - 18:15
    Tants
    Suur saal
  • SPRINT®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    SPRINT®
    17:45 - 18:15
    Kardio
    Spinning
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    Shaping
    17:50 - 18:20
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Rauno Oolberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:30 - 18:00
    Jõud
    Suur saal
18:00
  • TRX 30'
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    TRX 30'
    18:00 - 18:30
    Jõud
    Fitness saal
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Spin 30'
    18:00 - 18:30
    Kardio
    Spinning
  • Pilates 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Pilates 30'
    18:10 - 18:40
    Keha ja meel
    BodyMind
  • AquaTone 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaTone 30'
    18:10 - 18:40
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    18:20 - 18:50
    Jõud
    Suur saal
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    Spin 30'
    18:35 - 19:05
    Kardio
    Spinning
  • TRX 30'
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    TRX 30'
    18:35 - 19:05
    Jõud
    Fitness saal
  • Pilates 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Pilates 30'
    18:45 - 19:15
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    18:50 - 19:20
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Rauno Oolberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Jõusaal
  • AquaInterval 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    AquaInterval 30'
    18:05 - 18:35
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    18:10 - 18:40
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Shaping 30'
    18:10 - 18:40
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYJAM® 30'
    Treener: Evelin Kern
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYJAM® 30'
    18:10 - 18:40
    Tants
    Suur saal
  • Bosu+SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Bosu+SelgKõhtTuhar 30'
    18:15 - 18:45
    Jõud
    Väike saal
  • Spin 30'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Spin 30'
    18:20 - 18:50
    Kardio
    Spinning
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    18:40 - 19:10
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Shaping 30'
    18:45 - 19:15
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    18:45 - 19:15
    Keha ja meel
    BodyMind
  • BODYJAM® 30'
    Treener: Evelin Kern
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    BODYJAM® 30'
    18:45 - 19:15
    Tants
    Suur saal
  • Bosu+SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Bosu+SelgKõhtTuhar 30'
    18:50 - 19:20
    Jõud
    Väike saal
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Spin 30'
    18:00 - 18:30
    Kardio
    Spinning
  • 2-4 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    2-4 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
  • TRX 30'
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    TRX 30'
    18:00 - 18:30
    Jõud
    Fitness saal
  • Zumba
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Zumba
    18:05 - 18:35
    Tants
    Väike saal
  • Motion Cage
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    18:10 - 19:05
    Jõud
    Jõusaal
  • Pilates 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    Pilates 30'
    18:15 - 18:45
    Keha ja meel
    BodyMind
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    18:20 - 18:50
    Jõud
    Suur saal
  • AquaPilates 30'
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaPilates 30'
    18:35 - 18:55
    Veetreening
    Veekeskus
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Spin 30'
    18:35 - 19:05
    Kardio
    Spinning
  • TRX 30'
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    TRX 30'
    18:35 - 19:05
    Jõud
    Fitness saal
  • Pilates 30'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Pilates 30'
    18:50 - 19:20
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Algus 18.40/ Jooga Saunas 30'
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Algus 18.40/ Jooga Saunas 30'
    18:55 - 19:15
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Rauno Oolberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Motion Cage
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Jõusaal
  • 1-3 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    1-3 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
  • AquaMix 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    AquaMix 30'
    18:05 - 18:35
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    18:10 - 18:40
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Shaping 30'
    18:10 - 18:40
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYJAM®
    Treener: Evelin Kern
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    BODYJAM®
    18:10 - 19:05
    Tants
    Suur saal
  • Bosu+SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Bosu+SelgKõhtTuhar 30'
    18:15 - 18:45
    Jõud
    Väike saal
  • Spin 30'
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Spin 30'
    18:20 - 18:50
    Kardio
    Spinning
  • 2-4 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    2-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    18:40 - 19:10
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • BODYBALANCE® 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    BODYBALANCE® 30'
    18:45 - 19:15
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Shaping 30'
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    Shaping 30'
    18:45 - 19:15
    Jõud
    Fitness saal
  • Bosu+SelgKõhtTuhar 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Bosu+SelgKõhtTuhar 30'
    18:50 - 19:20
    Jõud
    Väike saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:15 - 18:45
    Keha ja meel
    BodyMind
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:20 - 18:50
    Jõud
    Suur saal
  • RevalHEX
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    RevalHEX
    18:30 - 19:00
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:50 - 19:20
    Keha ja meel
    BodyMind
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:55 - 19:25
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Rauno Oolberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:05 - 18:35
    Jõud
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:30 - 19:00
    Keha ja meel
    BodyMind
19:00
  • SPRINT®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    SPRINT®
    19:10 - 19:40
    Kardio
    Spinning
  • BODYCOMBAT® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYCOMBAT® 30'
    19:15 - 19:45
    Kardio
    Suur saal
  • Postitants
    Treener: Gerly Mikk
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 14
    Logi sisse
    Postitants
    19:15 - 20:10
    Tants
    Väike saal
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    19:15 - 20:10
    Jõud
    Jõusaal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Vinyasa Jooga 30'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga 30'
    19:20 - 19:50
    Keha ja meel
    BodyMind
  • ButtLift 45'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    ButtLift 45'
    19:25 - 20:10
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYCOMBAT® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    BODYCOMBAT® 30'
    19:50 - 20:20
    Kardio
    Suur saal
  • Vinyasa Jooga 30'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga 30'
    19:55 - 20:25
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Spin 30'
    19:00 - 19:30
    Kardio
    Spinning
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • RevalHEX 30'
    Treener: Rauno Oolberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    RevalHEX 30'
    19:20 - 19:50
    Jõud
    Fitness saal
  • CXWORX®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    CXWORX®
    19:25 - 19:55
    Jõud
    Suur saal
  • Stretching/Mobility 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Stretching/Mobility 45'
    19:30 - 20:15
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Spin 30'
    19:35 - 20:05
    Kardio
    Spinning
  • RevalHEX 30'
    Treener: Rauno Oolberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    RevalHEX 30'
    19:55 - 20:25
    Jõud
    Fitness saal
  • SPRINT®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    SPRINT®
    19:10 - 19:40
    Kardio
    Spinning
  • BODYCOMBAT® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYCOMBAT® 30'
    19:15 - 19:45
    Kardio
    Suur saal
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    19:15 - 20:10
    Jõud
    Jõusaal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • ButtLift 45'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    ButtLift 45'
    19:25 - 20:10
    Jõud
    Fitness saal
  • Vinyasa Jooga 30'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga 30'
    19:25 - 19:55
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Postitants
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Postitants
    19:25 - 20:20
    Tants
    Väike saal
  • BODYCOMBAT® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYCOMBAT® 30'
    19:50 - 20:20
    Kardio
    Suur saal
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Spin 30'
    19:00 - 19:30
    Kardio
    Spinning
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    19:15 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Rauno Oolberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Motion Cage
    19:15 - 20:10
    Jõud
    Jõusaal
  • Yin/Yang Jooga 45'
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Yin/Yang Jooga 45'
    19:20 - 20:05
    Keha ja meel
    BodyMind
  • CXWORX®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    CXWORX®
    19:25 - 19:55
    Jõud
    Suur saal
  • Spin 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Spin 30'
    19:35 - 20:05
    Kardio
    Spinning
  • RevalHEX
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    RevalHEX
    19:05 - 19:35
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    19:05 - 19:35
    Keha ja meel
    BodyMind
20:00
  • Täiskasvanute ujumiskursus (5)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (5)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Striding Fatburn 45'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Striding Fatburn 45'
    20:15 - 21:00
    Kardio
    Fitness saal
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    20:25 - 21:10
    Jõud
    Suur saal
  • Täiskasvanute ujumiskursus (11)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (11)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    20:15 - 20:45
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    20:50 - 21:20
    Jõud
    Suur saal
  • Vinyasa Jooga 30'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga 30'
    20:00 - 20:30
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Täiskasvanute ujumiskursus (6)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (6)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Striding Fatburn 45'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Striding Fatburn 45'
    20:15 - 21:00
    Kardio
    Fitness saal
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    20:25 - 21:10
    Jõud
    Suur saal
  • Täiskasvanute ujumiskursus (12)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (12)
    20:00 - 21:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Stretching/Mobility 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Stretching/Mobility 45'
    20:10 - 20:55
    Keha ja meel
    BodyMind
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    20:15 - 20:45
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP® 30'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYPUMP® 30'
    20:50 - 21:20
    Jõud
    Suur saal