Klubist

Parkimiskord

PARKIMISKORD KLUBI TERRITOORIUMIL

TREENINGU AJAKS ON KLUBILIIKMETELE PARKIMINE VABADE KOHTADE OLEMASOLUL KEHTIVA PAKETIGA TASUTA!

Ühekordse pääsmega on võimalik parkida Europarki parklasse Väike-Rannavärava 6. 3 tundi parkimist maksab 3 eurot ja parkimise eest saab tasuda klubis. Asetage 15 minutit kell peale. Klubisse tulles peate parkimise aktiveerima administraatori laua juures.

Spordiklubisse tulles on teil võimalik parkida 3 ERINEVASSE PARKLASSE.
  1. Sisehoovis asuv parkla.
  2. Spordiklubi parkla, mis asub Väike-Rannavärava 4. Seal on ka ära märgitud, et see on meie parkla. Siseneda saab kehtiva klubiliikme kaardiga.
  3. Europarki parkla, mis asub Väike-Rannavärava 6. Sinna saab parkida E-R ajavahemikus 17.30-20.00 (september-mai).Sellel ajavahemikul saab parkimist alustada ja parkida saab seal 3 tundi. Kui sinna pargite, siis asetage 15 minutit kell peale. Klubisse tulles peate parkimise aktiveerima administraatori laua juures. Antud parklasse võib parkida AINULT JUHUL, KUI TEISTES PARKLATES EI OLE VABA KOHTA.

Tagumistest parklatest saab külje väravast otse klubi sisehoovi.

Kuidas parklasse siseneda

Klubi sisehoovi- ja Väike-Rannavärava 4 parkalate sissesõidu ees asub tõkkepuu, mis avaneb vaid kehtiva paketi olemas olul. Sisenemiseks tuleb liikmekaart asetada juhi vasakul käel asuvasse kiipkaardilugeja vastu, misjärel tõkkepuu avaneb.

Parkimise tingimused

Klubisse sisenemiseks on sul aega 15 minutit. Iga ületatud lisaminuti eest tuleb klubi administraatorile tasuda 0.5€.Juhul kui teil kehtivat paketti ei ole, tuleb oma auto paketi vormistamiseks jätta tõkkepuu taha. Kasutada kindlasti parkmiskella, vastasel juhul võidakse auto teisaldada.

Majja sisenedes pead oma liikmekaardi turnikeest sissetulles fikseerima, seal on administraatorile näha ka iga ületatud minut parklas, mille eest tuleb koheselt tasuda.

Reval-Sport