21. March 2022 3 minutit lugeda

Kas online treeningprogramm toob tulemusi?

Jaanuari alguses startis online treeningprogramm Fit4Life by Reval-Sport. Tegu on online elustiiliprogrammiga mille märksõnades on individuaalne lähenemine, mugavus ning mitmekülgsus. Programmiga liitumisel ei ole oluline ega määrav varasem kogemus või taust. Eriti aga sobib programm kiire elutempoga inimestele, sest võimaldab teha trenni just siis, kui päevakava lubab ning seal, kus parasjagu viibid. Programmi toitumiskava on lihtne jälgida ka tervele perele süüa valmistades, sest koostisosad on leitavad igast toidupoest ning kombineeritavad vastavalt eelistustele. Kõlab nagu unistus, kuid kas online treeningprogramm toob ka tulemusi? Oma kogemust jagas meiega särav mitme lapse ema Kerli, kes programmi järgides saavutas eesmärke nii kaalunumbri muutmisel kui ka üldises tervislikus heaolus.

Pildil Reval-Sport treener Julianna

“Kõige enam meeldib mulle programmi juures mitmekesine toitude valik, koos erinevate kombineerimisvõimalustega. Toitumissoovitusi on lihtne jälgida ning programmis on antud võimalused ka väljas einestamiseks, mis võimaldab ka kõige kiiremal päeval rajal püsida ja oma eesmärkide suunas liikuda.

Treeningvideod on piisava pikkusega (30 min) ning on lihtsasti jälgitavad. Parim on see, et treenimisele ei kulu tunde, kuid tulemused tulevad. Vabamal päeval teen mõnikord ka mitu treeningut korraga. Treeningstiilid on erinevad ning igavust juba ei teki. Lisaks sellele on programmiga kaasas treeneri koostatud treeningplaan ja nädalane liikumismaht. Personaaltreener on kogu programmi jooksul minu kõrval ning vastab kõikidele jooksvatele küsimustele. See hoiab mõnusalt distsipliini ning motivatsiooni teha täpselt kõik nii nagu plaanis kirjas on.

Fit4Life treeningprogrammiga avstasin enda jaoks uue ja põneva treeningstiili – Zumba, millest on tänaseks saanud üks mu lemmiktrenn. Samuti ei olnud ma kunagi varem proovinud poksitreeninguid, millest kujunes mõnus ühistegevus koos lastega. Kõik treeningud on jõukohased ning teostatavad koduste vahenditega. Igas videos selgitab treener korrektset sooritustehnikat. Harjutuste valikus on olemas nii kergemad kui ka raskemad variandid, mis jätab arenguruumi ning lisab väljakutseid.

Minu peamiseks eesmärgiks programmiga liitumisel oli kaalu langetamine, mis sai edukalt täidetud. Tänu regulaarsetele treeningutele sain juurde positiivseid emotsioone ning tänu tervislikule ja tasakaalustatud toitumisele lisaenergiat nii tööl kui koduste toimetuste juures. Fit4Life treeningprogrammi saab teha kaasa isegi reisil olles. Programm on olenemata ajast ning kohast alati minuga.

Soovitaksin programmi kõigile neile, kelle kiire elutempo seab piiranguid regulaarselt treenimisele ja toitumisele. Samuti kõigile neile, kes peavad lugu lihtsalt valmistatavast toidust, mis oleks samal ajal ka maitsev. See on suurepäraseks alternatiiviks, kui puudub võimalus spordiklubis treenimiseks. Programmi märksõnadeks on mitmekülgsed treeningud, maitsev toit ja treeneri tugi. Võin julgelt öelda, et Fit4Life programm aitas mul saavutada selle elustiili, mida olen pikalt üksi saavutada proovinud. Parim investeering, mis sellel aastal teinud olen. See on minu tervis ja liikumisharjumus!”