10. November 2023 2 minutit lugeda

Avasta treenimise mõnu Skill&Run’is

Jookse ja põleta kaloreid naeratus näol: Avasta treenimise mõnu Skill&Run’is!

Kas oled otsinud treeningut, mis oleks tõhus ja aitaks saavutada mitte ainult nähtavaid, aga ka tuntavaid tulemusi? Treeningut, mis oleks väljakutsuv ja vaheldusrikas, aga kuhu alati eesotava põnevustundega minna? Just nimelt selline ongi meie uus ja unikaalne treeningkontseptsioon Skill&Run. Vaatame lähemalt, mis trenniga on tegu.

Skill&Run on ainulaadne kombinatsioon kahest treeningstiilist: jooksmisest (või kõndimisest) ja jõutreeningust. See on ideaalne kooslus kardio- ja vastupidavusharjutustest, mis on loodud mitmekülgse treeningkogemuse pakkumiseks. Mis muudab Skill&Run treeningu sedavõrd eriliseks?

Kohandatav igal tasemel treenijale

Olenemata sellest, kas oled kogenud jooksja või alles alustaja treenija, igas tunnis oled fookuses Sina ise! Treeningus omad täielikku kontrolli harjutuste tempo ja raskusastme üle, mis tagab Sulle alati nauditava treeningkogemuse.

Meeliülendav kontseptsioon

Erinevalt tavapärastest rühmatreeningutest, mis võivad tunduda sarnased, hoiab Skill&Run asjad põnevana. Jooksmise/kõndimise ja jõuharjutuste kombinatsioon on vaheldusrikas ning väljakutsuv, vältides trenni monotoonseks muutumist.

Tugev kogukonna tunne

Sageli on treeningutes järjepidevuse hoidmiseks vajalik sarnaste huvide ning meelelaadiga inimeste ümbritsetus. Skill&Run treeningus koged ühtekuuluvustunnet, mis muudab iga trenni justkui sotsiaalseks suhtluseks, kus üksteist toetada ja motiveerida. Sinu treeningkaaslastel võib olla küll erinev lõppeesmärk, kuid teekond selle saavutamiseks on sarnane.

Orienteeritud tulemuste saavutamisele

Skill&Run treening on äärmiselt tõhus. See arendab samaaegselt vastupidavust, võhma ja jõudu. Märgatavad ja tuntavad tulemused ning põnevus hoiab motivatsiooni saavutama üha uusi ja uusi eesmärke.

Lükkame ümber müüdi: “See on liiga raske trenn!”

On inimesi, kes pelgavad Skill&Run trenni proovida just nimelt seetõttu, et see kõlab väljakutsuvalt ja hirmutavalt. “Jooksmine?! – ma ei suuda joosta, mulle ei meeldi joosta, ma ei jaksa joosta!”. Tegelikkuses aga ei eelda trennis osalemine jooksmist. Sa võid vabalt alustada kiirkõnnist või kaldel mäkke kõndimisest ning endalegi üllatuseks, jõuda ühel päeval jooksmiseni. Iga trenniga kasvatad oma suutlikkust ja vastupidavust. Just see ongi Skill&Run treeningu võlu, et areng toimub järk-järgult ning tänu trennis valitsevale energiale, ka märkamatult. Samamoodi on ka jõuharjutuste puhul. Kui esimeses trennis tunduvad ka kahekilosed hantlid liiga rasked, siis võib-olla juba neljandas avastad, et neist jääb Sulle väheks. Skill&Run treeningus oled fookuses Sina ise. Ainult Sinu enda püstitatud eesmärgid, Sinu enda valitud tempo ja Sinu areng. See tunne, et jaksad rohkem kui viimane kord, et oled tugevam kui eile ning et oled kiirem kui alustades – see tunne on kirjeldamatu!

Avasta oma potentsiaal ja vii oma treeningud uuele tasemele!