Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Maiki Ritslaid

Füüsiline aktiivsus on mul juba lapsest peale olnud igapäeva osa ja ilma selleta ei kujuta ma oma lapsepõlve ettegi. “Uka-uka”, kull, trifaa, kummikeks  – on minust teinud selle, kes täna olen. Hilisemad teadlikud valikud erinevate treeningstiilide ja trennide vahel aitasid mul selgusele jõuda, mida ma tegelikult päriselt teha tahan. Unistus treeneriks saada oli mul juba nooruspõlves. Kõik edasised sammud olidki fookusega liikuda ainult selle unistuse suunas. Sukeldusin pea ees tervisespordimaailma.

Nüüdseks, olles treenerina töötanud juba üle 20. aasta, olen siiani täie südamega asja juures. Tundub, et elus on siiski asju, mis ei muutu kunagi.. :) Kahe lapse emana süstin ka neisse seda lõputut armastust liikumise ja treeningute vastu, et tunda end terve ja säravana, et nad saaksid tunda seda sama, mida mina.

Kõike seda soovin ka oma treeningutes edasi anda. Et treenijad saaksid liikuda oma unistuste suunas, tunda end oma kehas hästi ja hoituna. Suurim rõõm on saada tagasisidet eesmärkidele lähemale liikumisest, väikeste sammudena paremuse poole minemisest ja tundest, et ilma trennita enam oma elu ette ei kujuta.

Olen kindel, et kõike on võimalik saavuta. Kiire elu, töö, lapsed, lõputud kohustused on tihti meile kõigile vabanduseks, et rajalt maha libiseda. Aga see teekond ei pea kulgema millegi arvelt. Unistused on selleks, et neid täita ja nautida. Mina naudin!

OSTA