Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Jõusaalitreeningud noortele

Ootame noori vanuses 14-19 jõusaalitreeningutele. Noorte treeningute eesmärgiks on tuua noored liikumisharrastuse juurde ja muuta liikumine elustiiliks. Parandame noorte füüsilist vormi lähtudues individuaalsest arengust. Noored õpivad süsteemselt treenima ja omandavad harjutuste sooritamisel õige tehnika. Treeninguid juhendab kogemustega treener Liina Laur.

Mida kujutavad endast jõusaalitreeningud noortele?

Ootame noori vanuses 14-19 jõusaalitreeningutele. Noorte treeningute eesmärgiks on tuua noored liikumisharrastuse juurde ja muuta liikumine elustiiliks. Parandame noorte füüsilist vormi lähtudues individuaalsest arengust. Noored õpivad süsteemselt treenima ja omandavad harjutuste sooritamisel õige tehnika.
 
JÕUSAALITREENINGUD – Treeningud arvestavad harrastaja soovide ja eesmärkidega (kes tahab saada tugevamaks, kes tahab arendada oma üldfüüsilist vastupidsvust, kes arendada oma lihastoonust jne). Treeningud kestavad 1 – 1,5h ning sinna sisse kuuluvad soojendus, treening ning venitus/lõdvestus.
*Grupid alustavad 20. septembrist.

 

Kuutasu: 35€
Noori treenib kogemustega (EKR 5. tase), elurõõmus ja äärmiselt pühendunud personaaltreener Liina Laur. Liinal on varasem treeningkogemus noortega töötamisel. Ta on juhendanud juba aastaid VHK koolinoori nii treening- kui ka toitumisalaselt.
 

Jõusaalitreeningud koos treeneriga toimuvad igal esmaspäeval ja kolmapäeval kell 16.30 – 17.30 + iseseisev treeningpäev reedeti (vaba kellaaeg).

 

Registreeru treeningutesse:

Treenerid

Liina Laur

+372 56985444