Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Jõusaalitreeningud noortele

Ootame noori vanuses 14-19 jõusaalitreeningutele. Noorte treeningute eesmärgiks on tuua noored liikumisharrastuse juurde ja muuta liikumine elustiiliks. Parandame noorte füüsilist vormi lähtudues individuaalsest arengust. Noored õpivad süsteemselt treenima ja omandavad harjutuste sooritamisel õige tehnika.

Mida kujutavad endast jõusaalitreeningud noortele?

Alates 5. septembrist ootame kõiki noori vanuses 14-19 jõusaalitreeningutele. Noorte treeningute eesmärgiks on tuua noored liikumisharrastuse juurde ja muuta liikumine elustiiliks. Parandame noorte füüsilist vormi lähtudues individuaalsest arengust. Noored õpivad süsteemselt treenima ja omandavad harjutuste sooritamisel õige tehnika.
 
JÕUSAALITREENINGUD – Treeningud arvestavad noorte soovide ja eesmärkidega (kes tahab saada tugevamaks, kes tahab arendada oma üldfüüsilist vastupidsvust, kes arendada oma lihastoonust jne). Treeningud kestavad 1 – 1,5h ning sinna sisse kuuluvad soojendus, treening ning venitus/lõdvestus. Reedeti iseseisva treeningpäeva puhul saab külastada ka veekeskust ja spaad.
 
Grupid hooajal 2022/23:
  • E, K, R 16.00 Harrastajad I
  • E, K, R 17.00 Harrastajad II
  • E, K, R 18.00 Võistlusgrupp

Gruppidesse võetakse vastu katsete alusel. Katsetele tuleb eelnevalt registreeruda. Peale registreerumist võtab treener ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg.

Noori treenib mitmekordne Eesti- ja maailmameister Kaido Leesmann.

 

Kuutasu: 45€*

*Esmakordsel liitumisel lisandub hinnale liitumistasu 7€.

 

Registreerumine:

Treenerid

Kaido Leesmann

+372 502 6999