Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

KALISTEENIKA treeningud lastele

Kalisteenika on mitmekülgne ja väljakutseid pakkuv spordiala, mis arendab jõudu, painduvust ja keha kontrolli. Treeningus keskendume üldkehalisele ettevalmistusele, koordinatsioonile, tasakaalule ning õpetame põnevaid võimlemisoskusi. Lapsed saavad tutvuda keharaskusega harjutuste põneva maailmaga ning omandada kalisteenika baasharjutused (kätelseis, kätekõverdused, kükid, jalgade tõsted, plank jne), mis arendavad lapse keha tervikuna. Treeningusse on oodatud 1-4 klassi poisid ja tüdrukud, kes soovivad liikuda, õppida uusi oskusi ning leida sportides uusi toredaid sõpru.

Kalisteenika treeningud lastele

Kalisteenika on mitmekülgne ja väljakutseid pakkuv spordiala, mis arendab jõudu, painduvust ja keha kontrolli. Treeningus keskendume üldkehalisele ettevalmistusele, koordinatsioonile, tasakaalule ning õpetame põnevaid võimlemisoskusi. Lapsed saavad tutvuda keharaskusega harjutuste põneva maailmaga ning omandada kalisteenika baasharjutused (kätelseis, kätekõverdused, kükid, jalgade tõsted, plank jne), mis arendavad lapse keha tervikuna. Treeningusse on oodatud 1-4 klassis käivad poisid ja tüdrukud, kes soovivad liikuda, õppida uusi oskusi ning leida sportides uusi toredaid sõpru.

Treener Bronec Jaani:

“Olen kalisteenika erinevate külgedega tegelenud juba alates 2015. aastast. Minu esimene võistlus oli aastal 2017 kus oma vanusekategoorias võitsin esimese koha. Tänaseks olen 2023. aasta raskekaalu ja absoluutarvestuse Eesti meister ja 2023. aasta Euroopa Meistrivõistluste raskekaalus kolmas. Olen käinud mitmeid kordi Eestit esindamas välismaal toimuvatel karika- ja meistrivõistlustel ning osalenud ja andnud oma panuse suurel hulgal Eestis toimunud võistlustel ja üritustel.”

Trennid toimuvad: E, R 15:00-16.00
Kuutasu: 49€*

*Sõlmitakse hooajaline leping (sept-mai). Osa hinnast moodustab kohatasu 20 € ning teine osa treeningute tasu. Kohatasu kindlustab koha grupis. Esmakordsel liitumisel lisandub hinnale liitumistasu 7 €. Laste ja noorte liikmelepingu näidis.

AegGruppTreenerGrupi suurus
E,R 15.00-16.00Noorte kalisteenika 7-10.a.Bronec Jaani1/20 Registreeru

 

Registreerimisjuhend:

Kui Sinu laps on eelmise hooaja liige ja Sina oled lapsevanemana meie klubi liige, siis pead logima sisse LAPSE kontoga. Kui Sinu laps on eelmise hooaja liige, kuid Sina lapsevanemana ei ole meie klubi liige, siis peab samuti sisselogima LAPSE KONTOGA.

  1. Vali soovitud grupp allolevast tabelist.
  2. Sisesta lapse andmed (Eesnimi, perenimi, isikukood).
  3. Vali grupp, kuhu soovid oma last kirja panna. Edasi maksma.
  4. Kui olete sisse logitud, siis on maksja andmed juba eeltäidetud. Kui Sa ei ole klubiliige, siis sisesta nüüd enda ehk maksja andmed.
  5. Peale maksmist gereeritakse leping. PS, protsess võtab veidi aega. Ainult lepingu sõlmimine tagab koha kursustel!
  6. Peale lepingu genereerimist kuvatakse kinnitusvorm koos tellimuse andmetega. Lepingu digiallkirjastamiseks (ID kaardi või MobiilID’ga) kliki nupul “Allkirjasta leping”.
  7. Avaneb „Minu konto“ leht, kus näed oma kehtivaid lepinguid. Vali „Allkirjasta leping“.
  8. Avaneb digileping. Sisesta oma mobiilinumber või ID kaart lugejasse ning lisa allkiri. Peale allkirjastamist avaneb DigiDOC konteiner kus on poolte allkirjad. Lepingu saad endale soovi korral ka alla laadida.

 

Laps + lapsevanem pakett

Kasuta oma aega targalt! Lapsevanema kuukaart annab võimaluse külastada klubi kõiki rühmatreeninguid, jõusaali ja veekeskust piiramatu ajaga endale sobival ajal.

Lapsevanema piiramatu kuukaart (september-mai)49€

Lapsevanema paketti saab soetada ajavahemikus 3.09-30.09.2024 klubis kohapeal. Hiljem ei saa enam lapsevanema kaarti eraldi osta. Kui võtta ainult lapse treening, siis parkimist klubi hoovis ei ole. Võttes laps-lapsevanema pakett on ka parkimine. Klubiliikme lepinguga saate tutvuda SIIN.