Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Ujumise võistlusgrupp

Ujumiskursused toimuvad sport basseinis (sügavus 0.7-0.8m) ja 25m basseinis (sügavus 1.2-1.4m). Professionaalse treeneri abil võetakse kursuse käigus fookus ujumisvõistlustel osalemiseks.

Ujumiskursused noortele

Uuel hooajal 2024/25 alustab laste ujumise võistlusgrupp vanuses 8-11 a. Grupiga liituma ootame kõiki edasijõudnud ujumisoskusega lapsi ja noori, kes soovivad panna end proovile läbi võistlemise. Gruppidesse võetakse vastu ainult 10 last. Treeninguid viib läbi meie ujumise peatreener Martin Siller.

 • UV1 võistlusgrupp (8-11 aastased): E, K 16.00-17-00; R 15:30-16:30; ÜKE 14.45-15.30

Grupiga liitumise eeldusteks on soov võistlemas käia, kindel kohalkäimine (välja arvatud haigused ja muud ettenägematud eriolukorrad), treeninglaagrites osalemine ja eelnevalt omandatud edasijõudnute tase. Treeningutes keskendutakse eelkõige nelja põhilise ujumisstiili õppimisele ning harjutatakse starte ja pöördeid. Lisaks ujumistreeningutele basseinis toimuvad ka ÜKE treeningud saalis.

Kuutasu: 75 €

*Kursuse hinnale lisandub kiibitasu 7 eurot, mis sisaldab ka kiibitasu, millega pääseb laps klubisse ja klubist välja. PS! Laste ujumiskursustele registreerumine ei taga vanemale tasuta parkimist klubi parklates.

 

REGISTREERIMINE:

Võistlusgrppidesse registreerumiseks saada e-mail aadressile martin@revalsport.ee ning lisa kirjaga kaasa järgmised andmed:

 1. Lapse nimi
 2. Varasem ujumiskogemus aastates
 3. Grupi number
 4. Vanema nimi
 5. Vanema telefoninumber

Enne kursustele registreerumist palume tutvuda lapsevanema meelespeagaPeale registreerumist saadame Teile arve. Koha tagab ainult arve tasumine.

 

Laste ujumiskursuste lepingu näidisega saad tutvuda SIIN.

 • Riiklikel pühadel ujumistunde ei toimu! Koolivaheaegadel tunnid toimuvad v.a (23.12.2024-05.01.2025).
 • Kursuste õppetöö toimub üheksa kuulise hooajana septembrist maini k.a.
 • Liikmetasud on välja kujunenud õpilase kohta kuus võttes juba arvesse pearaha, pühasid ja koolivaheagasid. Pearahade kinnitusi saab teha alates 1.10.2024-30.11.2024. Juhul, kui lapsevanem ei anna lapse pearaha kinnitust SK Reval-Sport, tõuseb lapse liikmetasu pearaha summa ulatuses.
 • Liikmemaksu tasumise tähtaeg on lepingus sõlmitud kuupäeval.
 • Leping on võimalik lõpetada 2 kuulise etteteatamisega.
 • Haiguse tõttu õppetööst puudumise korral (nõutav vanematõend) terve kuu jooksul, vabastatakse õpilane kalendrikuu liikmetasu maksmise kohustusest, kuid tasuda tuleb siiski hinnakirjas määratud kohatasu, milleks on 20€/kuu.
 • Spordiklubi Reval-Sport omab koolitusluba, vastavalt sellele on Teil õigus maksusoodustusele. Lepingu sõlminud isik loetakse maksjaks ja tema andmed edastatakse Eesti Maksu-ja Tolliametile.

 

Laps + lapsevanem pakett

Kasuta oma aega targalt! Samal ajal kui laps ujub on lapsevanemal võimalus enda aega sportides veeta, külastades spordiklubi jõusaali, rühmatreeninguid, veekeskust.

Lapsevanema piiramatu kuukaart (september-mai)49€

Lapsevanema kuukaart annab võimaluse külastada klubi kõiki rühmatreeninguid, jõusaali ja veekeskust piiramatu ajaga endale sobival ajal.

Lapsevanema paketti saab soetada ajavahemikus 6.09-30.09.2024 klubis kohapeal. Hiljem ei saa enam lapsevanema kaarti eraldi osta. Kui võtta ainult lapse treening, siis parkimist klubi hoovis ei ole. Võttes laps-lapsevanema pakett on ka parkimine. Klubiliikme lepinguga saate tutvuda SIIN.

Treenerid

Martin Siller