Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 24.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Väikegrupi personaaltreeningud

Väikegruppide personaaltreeningud koosnevad 4 inimesest ning treeningud toimuvad 2 korda nädalas. Kahe kuu jooksul treenitakse personaaltreeneri  juhendamisel kokku 16 korda.

Koos saavutame kõik eesmärgid!

Liitu väikegrupi jõusaali treeningutega – saavuta hea vormi ja leia uusi sõpru!

Alustavad UUED väikegruppidele mõeldud personaaltreeningud. Grupid koosnevad 4 inimesest ning treeningud toimuvad 2 korda nädalas. Kahe kuu jooksul treenitakse personaaltreenerite juhendamisel kokku 16 korda.

Treener Maiki Ritslaid

  • grupp E,K 17.00
  • grupp T,N 9.45

Registreerumiseks kirjuta: maiki@revalsport.ee

Treener Anastassia Gorohhovatskaja

  • grupp E,K 12.00, alustab vastavalt täituvusele
  • grupp T 18.30 ja N 17.15, alustab vastavalt täituvusele
  • grupp T,N 19.30, alustab vastavalt täituvusele

Registreerumiseks kirjuta: anastassia@revalsport.ee

Treener Elen Kaldma

  • E ja K kell 11.00-12.00 alustab 21. jaanuar
  • E ja K kell 20.15-21.15 alustab 21. jaanuar
  • T ja N kell 16.30-17.30 alustab 22. jaanuar

Registreerumiseks kirjuta: elen@revalsport.ee

Treener Kadi Hunt

  • grupp E ja K kell 10:30
  • grupp E ja K kell 9:30

Registreerimiseks kirjuta: kadi@revalsport.ee

Treener Liina Laur

  • grupp E ja K 07.30-08.30
  • grupp E ja K 17:00-18:00
  • grupp E ja K 19:00-20:00
  • grupp T ja N 19:30- 20:30

Registreerumiseks kirjuta: liina@revalsport.ee

Treener Ada Lestsenski

  • grupp R,P 19.00-20.00
  • grupp E, K 1800-19.00
  • grupp T, N, P 20.30-21.30, edasijõudnud, 16 korda

Registreerumiseks kirjuta: ada@revalsport.ee

Miks valida väikegrupi personaaltreening?

  • Toitumisnõustamine

  • Väikegrupi kohtumised personaaltreeneriga

  • Grupis treenimine on lõbusam

  • Personaalne ja motiveeriv lähenemine

  • Soodsam, kui igakordne personaaltreening

16 korra väikegrupi personaaltreeningu hind ühele inimesele kõigest 125€.

Hind ei sisalda sissepääsu klubisse. Reval-Sport pakettide ja hinnakirjadega saab lähemalt tutvuda SIIN.

Treenerid

Ada Lestsenski

+ 372 5048658

Kadi Hunt

+372 55973966

Liina Laur

56985444

Siim Kelner

+372 53004947

Elen Kaldma

+372 56631373

Maiki Ritslaid

+372 56211372

Anastassia Gorohhovatskaja

+372 57845444