30. October 2 minutit lugeda

Väikegrupi personaaltreeningud – jõuludeks vormi

Liitu väikegrupi jõusaali treeningutega – saavuta hea vorm ja leia uusi sõpru!

Novembrist alustavad UUED väikegruppidele mõeldud personaaltreeningud. Grupid koosnevad 4 inimesest ning treeningud toimuvad 2 korda nädalas. Kahe kuu jooksul treenitakse personaaltreenerite juhendamisel kokku 16 korda.

Treener Maiki Ritslaid

  • grupp E,K 17.00, alustab 12. november
  • grupp T,N 9.45, alustab novembris

Registreerumiseks kirjuta: maiki@revalsport.ee

Treener Anastassia Gorohhovatskaja

  • grupp T 18.30 ja N 17.15, alustab vastavalt täituvusele
  • grupp T,N 19.30, alustab vastavalt täituvusele

Registreerumiseks kirjuta: anastassia@revalsport.ee

Treener Elen Kaldma

  • grupp T ja N kell 13.00-14.00, TÄITUNUD
  • grupp E ja K kell 11.00-12.00, alustab 12. novembril
  • grupp E ja K kell 20.15-21.15, TÄITUNUD
  • grupp T ja N kell 16.30-17.30, TÄITUNUD

Registreerumiseks kirjuta: elen@revalsport.ee

Treener Kadi Hunt

  • grupp E ja K kell 10:30, alustab 5. novembrist

Registreerimiseks kirjuta: kadi@revalsport.ee

Treener Liina Laur

  • grupp E ja K 20:00-21:00,
  • grupp T ja N 17:30-18:30
  • grupp E ja K 19:00-20:00,
  • grupp E ja K 09:30-10:3, alustab 5.novembri
  • grup T ja N 09:30-10:30, alustab 5. novembrist

Registreerumiseks kirjuta: liina@revalsport.ee

Treener Ada Lestsenski

  • grupp R,P 19.00-20.00
  • grupp E, K 1800-19.00
  • grupp T, N, P 20.30-21.30, edasijõudnud, 16 korda

Registreerumiseks kirjuta: ada@revalsport.ee

 

Miks valida väikegrupi personaaltreening?

  • Igale treenitavale individuaalne treeningkava
  • Toitumisnõustamine
  • Individuaalsed kohtumised personaaltreeneriga
  • Grupis treenimine on lõbusam
  • Personaalne ja motiveeriv lähenemine
  • Soodsam, kui igakordne personaaltreening

2 kuu väikegrupi personaaltreeningu hind ühele inimesele on 125 €.

Hind ei sisalda sissepääsu klubisse. Reval-Sport pakettide ja hinnakirjadega saab lähemalt tutvuda SIIN.