Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

CARDIO

CARDIO treeningud arendavad üldfüüsilist vastupidavust, võhma ning annavad korraliku kalorikulu.

CARDIO treeningud Reval-Spordis

Spinning

Spinning on muusika saatel ja treeneri juhendamisel siseratta rühmatreening, mis suurendab aeroobset vastupidavust. Treeningut viiakse läbi spetsiaalsetel trenažöörratastel. Rattal kasutatakse erinevaid sõidutehnikaid nii istudes kui seistes. Intervalltreening arendab aeroobset ja kiiruslikku vastupidavust ning lihasjõudu.

Treeningu käigus töötavad peamiselt tuharad, reied ja sääremarjad. Lisaks saad koormust kõhu- ja seljalihastele, mille abil hoiad õiget ratturi asendit. Treening lõpeb taastumisega ja venitusega.

Tänu kohandatavale koormusele sobib treening nii meestele kui naistele ning nii algajatele kui edasijõudnutele.

BodyAttack

Les Mills kontsepttundide hulka kuuluv BODYATTACK® on erinevatest kergejõustiku harjutustest inspireeritud vastupidavustreening. Tund sisaldab mitmed erinevaid hüpped, jooksu kombinatsioone, aeroobseid liikumismustreid ja jõuharjutusi. BODYATTACK® arendab kiirust, jõudu ja üldfüüsilist vastupidavust.

Vaatamata treeningu nimele (Attack – tõlkes rünnak) on kõik harjutused kohandatavad vastavalt treenituse tasemele ning enesetundele. Tunnis näitab treener nii lihtsamaid kui ka raskemaid harjutuste variatsioone.Treeningu üheks võtmefaktoriks on võimsa energialaenguga muusika, mis lisab powerit ning motiveerib pingutama. BODYATTACK® treeningus ei ole keerulisi sammukombinatsioone.

Treeningute läbiviimisel kasutame Les Mills meetodit, mis tähendab kolme kuu jooksul samu BODYATTACK® harjutusi ja muusikat, olenemata klubist, treenerist, linnast või isegi riigist.

BODYATTACK® sobib kõigile, vaatamata eale ja füüsilisele ettevalmistusele. Rasedatel soovitame enne trenni konsulteerida arsti ja treeneriga.

BodyCombat

BODYCOMBAT® on energiline kardiotreening, mis annab tugeva füüsilise koormuse kogu kehale. Harjutused on inspireeritud võitluskunstidest, kus erinevaid enesekaitse- ja poksiliigutusi sooritatakse kaasahaarava muusika saatel. BODYCOMBAT® on intensiivne üldfüüsiline treening, mis arendab vastupidavust, tasakaalu, koordinatsiooni ja jõudu.

Treeningute läbiviimisel kasutame Les Mills meetodit, mis tähendab kolme kuu jooksul samu BODYCOMBAT® harjutusi ja muusikat, olenemata klubist, treenerist, linnast või isegi riigist.

Tänu harjutuste variatsioonile sobib BODYCOMBAT® igas vanuses ning füüsilise ettevalmistusega inimestele. Tulenevalt treeningu intensiivsusest, ei ole BODYCOMBAT® soovitatav rasedatele.

TONE®

LesMills TONE® on üles ehitatud kardio, jõu ja kerelihaste harjutustele. Lisaks keharaskusele kasutatakse tunnis kergemaid kettaid ja kummilinte. Harjutuste raskusastme, sooritamise kiiruse ja vahendite raskuse saad valida vastavalt oma enesetundele ja füüsilisele vormile. TONE® treeningud parandavad rühti, kehahoiakut, arendavad tasakaalu, liikuvust ja üldfüüsilist vormi.

Treening algab soojendusega, millele järgneb pulsisageduse suurendamise osa. Treeningu teises pooles treenitakse üla- ja alakehalihaseid ning kõhu- ja seljalihaseid. Treening lõppeb taastavate venitusharjutustega. TONE® tunnis tehtavad liikumised on lihtsad, kuid väga tõhusad.

Treeningute läbiviimisel kasutame Les Mills meetodit, mis tähendab kolme kuu jooksul samu harjutusi ja muusikat, olenemata klubist, treenerist, linnast või isegi riigist.

TONE® sobib see igas vanuses meestele ning naistele, sõltumata varasemast treeningkogemusest.