Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

CARDIO

CARDIO treeningud arendavad üldfüüsilist vastupidavust, võhma ning annavad korraliku kalorikulu.

CARDIO treeningud Reval-Spordis

SkillCardio

SkillCardio treening toimub Skill&Run stuudios kasutades spetsiaalseid TechnoGym jooksulinte ja funktsionaalseid vabade raskustega treeningpinke. Treeningus on omavahel kombineeritud kardio- ja jõutreening. Kardio osa puhul saad ise valida kas soovid lindil joosta, sörkida või kõndida. Skillrun jooksulint on täielikult kohandatav vastavalt treenija eelistustele. Jõu osas keskendutakse erinevatele kogu keha hõlmavatele lihasharjutustele, kus soorituse kiiruse ja tempo valid Sina ise. Tänu laiale harjutuste variatsioonile on iga SkillCardio treening erinev ja vaheldusrikas. SkillCardio on sobilik nii alustajale treenijale kui ka näiteks maraton- või kergejõstiku aladega tegelevale sportlasele.

BODYSTEP™

BODYSTEP™ on ülitõhus keskmise tasemega kardiotreening, mis on lõbus, kuid tõhus. Treeningus kasutatakse peamiselt lisavahendina stepipinki, lihtsaid sammukombinatsioone ning kettaid ja hantleid. See on sammumistreening, mis tagab korraliku kalorikulu (kuni 620 kcal ühe treeninguga), toonuses tuhara- ja jalalihased ning kogu keha treenituse.

BODYSTEP™ treeningul on fookus rütmilistel sammukombinatsioonidel koos kükkide ja väljaastetega, mis toniseerivad alakeha ning kombineeritud liigutustel, nagu burpeed, kätekõverdused ning raskustega harjutused, mis annavad mõnusa toonuse kogu kehale.

Tegu on lõbusa, meeliülendava ja kogu keha hõlmava treeninguga, mis sobib kõigile. BODYSTEP™ vabastab stressist, arendab kordinatsionatsiooni ning parandab südame- ja veresoonkonna tööd.

Spinning

Spinning on muusika saatel ja treeneri juhendamisel siseratta rühmatreening, mis suurendab aeroobset vastupidavust. Treeningut viiakse läbi spetsiaalsetel trenažöörratastel. Rattal kasutatakse erinevaid sõidutehnikaid nii istudes kui seistes. Intervalltreening arendab aeroobset ja kiiruslikku vastupidavust ning lihasjõudu.

Treeningu käigus töötavad peamiselt tuharad, reied ja sääremarjad. Lisaks saad koormust kõhu- ja seljalihastele, mille abil hoiad õiget ratturi asendit. Treening lõpeb taastumisega ja venitusega.

Tänu kohandatavale koormusele sobib treening nii meestele kui naistele ning nii algajatele kui edasijõudnutele.

BodyAttack

Les Mills kontsepttundide hulka kuuluv BODYATTACK® on erinevatest kergejõustiku harjutustest inspireeritud vastupidavustreening. Tund sisaldab mitmed erinevaid hüpped, jooksu kombinatsioone, aeroobseid liikumismustreid ja jõuharjutusi. BODYATTACK® arendab kiirust, jõudu ja üldfüüsilist vastupidavust.

Vaatamata treeningu nimele (Attack – tõlkes rünnak) on kõik harjutused kohandatavad vastavalt treenituse tasemele ning enesetundele. Tunnis näitab treener nii lihtsamaid kui ka raskemaid harjutuste variatsioone.Treeningu üheks võtmefaktoriks on võimsa energialaenguga muusika, mis lisab powerit ning motiveerib pingutama. BODYATTACK® treeningus ei ole keerulisi sammukombinatsioone.

Treeningute läbiviimisel kasutame Les Mills meetodit, mis tähendab kolme kuu jooksul samu BODYATTACK® harjutusi ja muusikat, olenemata klubist, treenerist, linnast või isegi riigist.

BODYATTACK® sobib kõigile, vaatamata eale ja füüsilisele ettevalmistusele. Rasedatel soovitame enne trenni konsulteerida arsti ja treeneriga.

BodyCombat

BODYCOMBAT® on energiline kardiotreening, mis annab tugeva füüsilise koormuse kogu kehale. Harjutused on inspireeritud võitluskunstidest, kus erinevaid enesekaitse- ja poksiliigutusi sooritatakse kaasahaarava muusika saatel. BODYCOMBAT® on intensiivne üldfüüsiline treening, mis arendab vastupidavust, tasakaalu, koordinatsiooni ja jõudu.

Treeningute läbiviimisel kasutame Les Mills meetodit, mis tähendab kolme kuu jooksul samu BODYCOMBAT® harjutusi ja muusikat, olenemata klubist, treenerist, linnast või isegi riigist.

Tänu harjutuste variatsioonile sobib BODYCOMBAT® igas vanuses ning füüsilise ettevalmistusega inimestele. Tulenevalt treeningu intensiivsusest, ei ole BODYCOMBAT® soovitatav rasedatele.