Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

JÕUD

JÕU treeningud parendavad lihastoonust, arendavad tugevust ning vormivad keha.

JÕU treeningud Reval-Spordis

SkillStrength

SkillStrength treening toimub Skill&Run stuudios kasutades spetsiaalseid TechnoGym jooksulinte ja funktsionaalseid vabade raskustega treeningpinke. Treening on ülesehitatud pakkumaks ainulaadset jõutreeningut, mis ühendab endas dünaamilise liikumise ja funktsionaalsed jõuharjutused hantlite ja treeningpingiga. SkillStrength treeningus on kõik liigutused suunatud jõu ja vastupidavuse arendamisele. Ka Skill&Run jooksulinti kasutatakse jõu arendamise eesmärgil – mäkke kõnd, väljaasted, jalgade tõsted ja -tahaviimised, kelgu lükkamine jms. SkillStrength treening on rohkem kui lihtsalt jõutreening, mis sobib nii alustajale kui ka edasijõudnud treenijale.

Butt&Core

Butt&Core45′ on eelkõige kogu kere keskosale ja tuharatele suunatud efektiivne 45-minutiline lihasvastupidavustrenn, mis aitab vormida heas toonuses kere- ning tuharalihaseid. Treening on üles ehitatud muusikasse, kus vahendina kasutatakse kummilinti, vabasid raskuseid ning matti. Treening sobib kõigile, sest intensiivsuse valid just Sina! Üks kava kestab 2 kuud, et saaksid ka ise oma arengul silma peal hoida.

Motion Cage ringtreening

Motion Cage on efektiivne ja lõbus ringtreeningu vorm, kus on võimalik kasutada lugematul hulgal erinevaid huvitavaid harjutusi. Tunnis treenitakse kogu keha läbi erinevate huvitavate liigustuste, mida jõusaalis või rühmatreeningus tihtipeale teha pole võimalik. Võrreldes rühmatreeninguga on Motion Cage personaalsema lähenemisega, kuna treener pidevalt jälgib tehnikat ja motiveerib pingutama.

Tänu erinevatele raskustele ning harjutuste variatsioonile sobib treening kõigile.

BodyPump

BODYPUMP® on maailmas üks populaarsemaid treeninguid, kus on kombineeritud kardio ja jõutreening. Treeningvahendiks on kang ja erineva raskusega kettad, millede kombineerimisel kokku pandud kava annab korraliku koormuse ja arendab lihasvastupidavust, jõudu ja üldfüüsilist liikumist. BODYPUMP® treeningu teaduslikult tõestatud efektiivsuse taga peitub harjutuste korduste arv. Tunnis kasutatakse madalaid raskusi, kuid pikemaid seeriaid.

BODYPUMP® treening kuulub maailmas ülituntud Les Mills konsepttundide hulka, mis koosneb teaduslikut tõestatud harjutustest treenimaks kõiki keha suuremaid lihasgruppe. Les Mills treeningkavad on väljatöötatud maailmas tunnustatud tipp-tasemel treenerite poolt. Iga uue kava elutsükkel on kolm kuud, mis püsib koos kindlate harjutuste ja nende jaoks valitud muusikaga muutumatuna sõltumata klubist, treenerist ja isegi riigist.

BODYPUMP® sobib kõigile, vaatamata eale ja füüsilisele ettevalmistusele. Rasedatel soovitame enne trenni konsulteerida arsti ja treeneriga.

Selg-Kõht-Tuhar

Nagu treeningu nime järgi võib aimata, keskendutakse selles tunnis eelkõige kere keskosa-, selja- ja tuharalihastele. Varieeruv harjutuste intensiivsus ja sagedus annavad lihastele korraliku koormuse. Lisaks aitab treening tugevdada kere tüvilihaseid ning seeläbi vähendada seljaga kaasnevaid probleeme.

Treening sobib kõigile vaatamata eale, treenituse tasemele või soole.