Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

KEHA JA MEEL

KEHA JA MEEL treeningud aitavad saavutada paremat ühendust oma kehaga, arendavad tasakaalu, tõstavad lihastoonust ning mõjuvad lõõgastavalt.

KEHA JA MEEL treeningud Reval-Spordis

Reformer Pilates

Treeningut viiakse läbi spetsiaalsetel Merrithew Reformer 8n. Reformer treeningud on rahuliku tempoga aga samas tugevalt toniseerivad treeningud. Harjutused on kokku pandud vastavalt treeningu nimetusele. Strength treening on intensiivsem ning annab suurema lihaskoormuse. Flow treening on rahulikumas tempos ning toniseerivate harjutustega. 60+ sobib nagu juba nimetus ütleb inimestele vanuses 60+. Tegu on kergema treeninguga, kus harjutuste valikul võetakse arvesse just konkreetselt selle vanusegrupi inimeste eripärasid ning neile sobivat koormust. Tänu liigutuste täpsusele ning erinevatele variatsioonidele on treening ohutu ning sobib kõigile.

Reformer Flow

Aeglasema tempoga kogu keha treening, mis kasvatab teadlikkust oma keha võimekusest. Erineva vastupanuga vedrude kasutamine ja voolavate harjutuste kombinatsioonid soodustavad lihaste sügavamat kaasamist, viies samal ajal Su keha tasakaalu ja koordinatsiooni järgmisele tasemele.  Harjutusi sooritatakse aeglaselt, et täpsus, kontroll, hingamine ja keskendumine oleksid iga liigutuse osaks. Reformer Flow inspireerib ennast arendama! Õpetab tunnetama oma keha võimekust ja parandab kehahoidu. Treeningu lõpus tunned end tugevana, venitatuna ja hoituna! Sobib nii algajale kui ka edasijõudnule.

Reformer Strength

Tempokas kogu keha treening, mis parandab lihasjõudu ja vastupidavust, tasakaalu ning  paindlikkust. Reformeri vedrud on erineva vastupanuga, et suurendada harjutuse intensiivsust reguleerida ja toetada asendit, mis aitab  liigutusi õigesti, täpselt ning kontrollitult sooritada. Lisaks kasutatakse treeningus erinevaid treeningvahendeid (hantlid, pallid, kummilindid jne), et pakkuda tõelist väljakutset. Treenimine Reformeril lisab sinu treeningplaani uue intensiivsuse taseme! Sobib nii algajale kui ka edasijõudnule.

Reformer 60+

Aeglasema tempoga kogu keha treening, mis on mõeldud 60+ vanuses inimestele. Reformeri vedrud on erineva vastupanuga, et suurendada harjutuse intensiivsust ja toetada asendit, mis aitab  liigutusi õigesti, täpselt ning kontrollitult sooritada. Harjutusi sooritatakse aeglaselt, et täpsus, kontroll, hingamine ja keskendumine oleksid iga liigutuse osaks. Treening õpetab tunnetama oma keha võimekust ja pakub väljakutseid iga tasemega treenijale! Sobib nii algajale kui ka edasijõudnule.

Pilates

Pilates keskendub peamiselt kerelihaste tugevdamisele läbi lülisamba stabiliseerimise. Fookuses on erinevate liigutuste täpsus, sujuv üleminek ja kontrollitud kehahoiak, mis annab koormust lülisambale ja süvalihastele. Pilates on rahuliku tempoga, aga väga efektiivne ja toniseeriv treening. Koormust saavad tuhara-, reite-, kõhu- ja seljalihased. Aeg-ajalt kasutatakse treeningus ka erinevaid abivahendeid, mis muudavad harjutused veelgi tõhusamaks.

Tänu liigutuste täpsusele ja rahulikule tempole sobib Pilates nii terve füüsisega kui ka tervisemuredega igas vanuses inimestele.

BodyBalance

BODYBALANCE® on Les Mills kontsepttundide hulka kuuluv treening, mis baseerub jooga, tai-chi ja pilatese harjutuste kombinatsiooniga rahuliku muusika saatel. Treening arendab painduvust ja tasakaalu, parandab rühti, tugevdab lihaseid ning vähendab lihaspinget ja stressi. Tund lõppeb juhendatud meditatsiooniga, mis aitab maandada argielust tingitud stressi ja pingeid.

Treeningud toimuvad Les Mills meetodil, mis tähendab kolme kuu jooksul samu BODYBALANCE® harjutusi ja muusikat, olenemata klubist, treenerist, linnast või isegi riigist.

BODYBALANCE® treeningud sobivad tänu harjutuste erinevatele raskusastmetele nii alustavatele kui ka edasijõudnud treenijatele.

Jooga saunas

Jooga saunas treeningud toimuvad spetsiaalses Sanaarium saunas, kus temperatuuriks on 50-60⁰С ning õhuniiskus 45-50%. Sanaariumi seinad on laotud soolakivist, mis soodustab hingamisteede puhastumist ning kasulike mineraalide imendumist.

Sauna mõnus kuumus mõjub koheselt ja aitab joogaharjutusi tehes lõdvestada keha ning pehmendada lihaseid. Tulemusi tunned juba esimese korraga. Kaasa võtta mugavad ja kerged lühikesed spordiriided (mitte ujumisriided), suurem käterätik istumise alla ja väiksem higi pühkimiseks ning kindlasti joogivesi.

Jooga saunas tugevdab ja venitab lihaseid, parandab lülisamba liikuvust, keskendumisvõimet ning unekvaliteeti, kiirendab ainevahetust ja leevendab stressi.

Rahulik ning mõnus treening sobib igas vanuses ning treeningtasemega inimestele.