Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

BodyPump

BODYPUMP® on väga hea ja tõhus Les Mills kontseptil põhinev jõutreening, mis toimub kaasakiskuva muusika saatel. Hea väljaõppega innustavad instruktorid, rühma kokkukuuluvustunne ja palju rõõmu.

 • Les Mills
  treening
 • Kestus
  55, 60 minutit
 • Treeningud
  23x nädalas
 • Klubi liikmetele
  TASUTA

Mida sisaldab BodyPump

BODYPUMP® sobib kõigile, vaatamata eale ja füüsilisele ettevalmistusele. Rasedana soovitame enne trenni konsulteerida arsti ja instruktoriga.

See kõik aitab ennast ületada ja saavutada püstitatud eesmärke.

 • Treeningud on kestusega 55 või 60 minutit.
 • BODYPUMP® on kardio ja jõutreening ühes, kus kasutame raskusena kangi ja kettaida. Treening annab tugeva üldfüüsilise koormuse ja aitab Sul kiiresti saavutada saledama ning tugevama keha. BODYPUMP® treening koosneb teaduslikut tõestatud liigutustest, mis aitavad Sul treenida kõiki oma keha suuremaid lihasgruppe. Treeningute läbiviimisel kasutame Les Mills meetodit, mis tähendab kolme kuu jooksul samu BODYPUMP® harjutusi ja muusikat, olenemata klubist, treenerist, linnast või isegi riigist.
 • BODYPUMP® sobib kõigile, vaatamata eale ja varasemale treeningtasemele. Treeningu raskusastet saad reguleerida vastavalt oma võimetele, valides sobiva raskusega ketta ja kangi. Rasedana soovitame enne trenni konsulteerida oma arsti ja instruktoriga.
 • BODYPUMP’i teaduslikult tõestatud efektiivsuse taga peitub harjutuste korduste arv. Trennis tehakse madalate raskustega harjutusi mitmeid kordi läbi, mis aitab kõige paremini kurnata lihast. See omakorda annab sitked ning vormitud lihased. Tänud BODYPUMP-le muutuvad Sinu lihased tugevamaks ning kõõlused, sidekude ja luustik vastupidavamaks. Lisaks aitab treening kulutada suurel hulgal kaloreid.

Avasta enda jaoks BODYPUMP® ja liitu meie treeningutega.

Treenerid

Merili Murde

+372 53034015

Maiki Ritslaid

+372 56211372

Siim Kelner

+372 53004947

Vahur Lepvalts

+372 58224374