Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Shaping

Shaping on teaduslikult väljatöötatud treeningsüsteem naistele, mille eesmärgiks on tervise tugevdamine, kaalu langetamine, keha vormimine ning selle säilitamine.

Mida sisaldab Shaping

Shaping on treeningsüsteem naistele, mis sobib nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Treening tagab ilusa ja esteetiliselt kena naiseliku keha, hea vormi ning veel parema enesetunde.

  • Treening on kestusega 55 minutit
  • Shapingu eesmärk on anda koormust kõikidele lihasgruppidele. Trenn koosneb mitmest erinevast elemendist, milleks on:
    • rühmatreeningud, mis toimuvad saalis muusika, videoprogrammi- ja treeneri juhendamisel;
    • antropomeetrilisest e. keha mõõtmine, mis koosneb 33 erineva keha parameetri mõõtmisest nagu näiteks pikkus, kaal, ümbermõõdud ja naha rasvavoldid. Selle tulemusena saad teada oma rasva protsendi ning kõrvalekalde ideaalfiguurist. Vastavalt mõõtmise tulemustele töötavad meie treenerid välja Sulle vastava individuaalse treeningkava. Mõõtmine maksab 15 eurot. Mõõtmise kohta küsi lisa treenerilt.
  • Mõõtmistulemustest ja oma soovidest lähtuvalt püstitatud eesmärgini jõudmine on saavutatav regulaarsete treenigute ning tervisliku toitumisega.
  • Treening sobib igas vanuses naistele, olenemata eelnevast treenitusest. Kõigile loome vastavalt võimetele sobiva treeningkoormuse.
  • Shapingu eesmärk on läbi treeningu ning tervisliku toitumiskava langeta kehakaalu ning saavutada oma ideaalfiguur.

Lisaks keha mõõtmisele saate meie poolt ka Shapingu toitumiskava. Tervislik toitumiskava annab mida ja kuidas süüa, et saavutada soovitud tulemus. See balanseerib valkude, rasvade ja süsivesikute ööpäevast tarbimist.

Shaping toitumiskava kohta küsi lisa treenerilt.

Treenerid

Marika Šalagina

+372 5590 7073