Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

TANTS

TANTSU treeningud arendavad koordinatsiooni, liikumist ning annavad positiivse energialaengu.

TANTSU treeningud Reval-Spordis

LES MILLS DANCE

LES MILLS DANCE on energiline tantsutreening, mis on inspireeritud erinevatest populaarsetest tantsustiilidest. Selles 45-minutilises treeningus on 10 eraldiseisvat lugu, millede koreograafia on loodud tantsijate poolt. Iga treening hõlmab endas uuenduslikke tantsuliigutusi, mis on lihtsasti jälgitavad ning jõukohased kõigile. LES MILLS DANCE sobib nii neile, kes soovivad arendada oma tantsulist liikumist kui ka neile, kes on juba oma kire tantsu vastu leidnud!

PoleFit ehk postitants

PoleFit treeningutes võtavad treenerid fookusse ühe kindla postitantsu elemendi/kujundi ning õpetavad kuidas antud harjutusse minna, sealt välja tulla ning posti ümber graatsiliselt ning tantsuliselt liikuda. Iga harjutuse ümber kombineeritakse erinevaid elemente ning kombinatsioone.

PoleFit treeningute sisuks on sujuv postil liikumine ühest elemendist teise kasutades nö treeningvahendina oma keha raskust. Treeningstiil arendab korraga nii üldfüüsilist jõudu, graatsilisust, painduvust ning sujuvat liikumist. Treeningutes õpid oma keha paremini tunnetama ning arendad koordinatsiooni.

Postitantsu treeningutes osalemine ei eelda teatud kaalukategooriasse sobitumist või sugu – treening sobib kõigile.

PoleFit treeningusse tulles:

  • Soovitame enne trenni mitte kasutada kreeme, õlisid ning ihupiima. Kui kaotad haakumisvõime postiga, võib tulemuseks olla vigastus.
  • Riietusena soovitame kanda lühikesi pükse ja kas lühikeste või varrukateta särki. Trenni teeme paljajalu.
  • Võta trenni kaasa isiklik rätik käte kuivatamiseks ning tantsuposti puhastamiseks.

Zumba

Zumba trenn koosneb kindla koreograafiaga tantsust ja aeroobsest liikumisest Ladina-Ameerika rütmide saatel. Treeningus osalemine ei eelda varasemat tantsukogemust. Kôik tantsusammud on üles ehitatud nii, et iga osaleja hoolimata soost ja vanusest, saab kaasa tantsida valehäbi tundmata.

Zumba kiired rütmid annavad korraliku kalorikulu, parandavad rütmitaju, arendavad koordinatsiooni, liikumist, rühti ja tasakaalu ning üldist vastupidavust.