Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 24.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Male

Maletreeningud noortele ja vanadele.

  • Treeningud
    kõikidele vanustele

Mida sisaldab maletreening

Pakume lihastreeningute kõrvale ka harjutusi mõistusele. Male treeningud on suunatud kõigile, kes soovivad saada sügavama arusaama sellest huvitavast lauamängust.

Võta ühendust ja uuri lisaks.

 

Treeninguid viib läbi:
Erwin Liebert – 55601167

Treeningud toimuvad Paul Kerese nimeline malemaja, Vene tn 9, Reval-Spordi male klass.

Ettevalmistav aste:
E 16:00-17:30;T 16:30-18:00;N 16:30-18:00

Treeningtase:
E 17:30-18:30;T 15:00-16:30;K 16:00-18:30;N 15:00-16:30

 

Eesti Maleliidu kalendriplaan 2019

AegNimiKohtKorraldaja
Jaanuar
4.01.- 6.01.Rahv. noorteturniir “TALLINN-2019” (sh. U16 ja 18 valik)TallinnEML
11.01.- 11.01.28. kiirturniir “Meenutades Paul Kerest”  välkturniirTallinnESS Kalev /EML
12.01.- 13.01.28. kiirturniir “Meenutades Paul Kerest”  kiirturniirTallinnESS Kalev /EML
20.01.- 20.01.Kiirmaleturniir “Vinni välk”VinniRakvere MK
26.01.- 26.01.Vabariiklik noorte kiirturniiride sari (I etapp)TallinnTallinna MK
Veebruar
1.02.-3.02.Maletreenerite ja – kohtunike koolitus
8.02.-10.02.Eesti maleklubide meistrivõistlusedTallinnEML
16.02.- 16.02.Vabariiklik noorte kiirturniiride sari (II etapp)TallinnTallinna MK
17.02.-17.02“Nipernaadi” kiirturniirVõnnuVõnnu SK
26.02.-28.02.Eesti noorte MV-te valikturniir (U12 ja U14)K.-JärveK.-Järve SK Kalev
Märts
02.03.-03.03.35. Eesti omavalitsuste talimängudViljandiMSL Jõud
9.03.- 9.03.Vabariiklik noorte kiirturniiride sari (III etapp)TallinnTallinna MK
10.03.- 10.03.Eesti koolide võistk. MV-d kiirmalesVõnnu
13.03.- 13.03.Tallinna koolide võistk.  kiirmale MV-d (eelturniir)TallinnTallinna HA/ MSK Kasmar
17.03.- 30.03.European Individual Chess Championship 2019SkopiaMAKEDOONIA
19.03.- 19.03.Tallinna koolide võistk.  kiirmale MV-d (finaalturniir)TallinnTallinna HA/ MSK Kasmar
23.03.-23.03.Vabariiklik noorte kiirturniiride sari (IV etapp)TallinnTallinna MK
28.03.-31.03Eesti U18 noormeeste ja neidude MV-dTallinnTallinna MK
28.03.-31.03Eesti U12 noormeeste ja neidude MV-dTallinnTallinna MK
Aprill
10.04.-23.04.European Individual Women’s Chess Championship 2019AntalyaTÜRGI
6.04.- 6.04.“Kristiine Open 2019”TallinnKristiine LOV
06.04.- 07.04.22.Järve Gümn. turniir /Eesti noorte laht. kiirmale MV-dKohtla-JärveK.-J. Järve G. / EML
7.04.- 7.04.12. Descartesè Kooli KarikavõistlusTartuTartu  Descartesè Kool
13.04.- 13.04.Vabariiklik noorte kiirturniiride sari (V etapp)TallinnTallinna MK
14.04.- 14.04.Eesti noorte kiirmale meistrivõistlusedPõltsamaa
17.04.- 17.04.Venevere noorteturniirVenevereVenevere HKS
20.04.- 20.04.20. Lembit Olli mälestusturniirTallinnEML
21.04.- 21.04.Lembit Olli mälestusturniirKohtla-JärveSK Diagonaal
22.04.- 22.04.Firmaspordi meistrivõistlusedTallinnFirmaspordi Liit/MSK Kasmar
23.04.- 26.04.Eesti U14 noormeeste ja neidude MV-dPärnuPärnumaa MK
24.04.- 26.04.Eesti U8 noormeeste ja neidude MV-dPärnuPärnumaa MK
28.04.- 28.04.Vabariiklik noorte kiirturniiride sari (VI etapp)TallinnTallinna MK
Mai
01.05.-05.05Eesti meeste ja naiste MV-d (sh. U20  Eesti MV-d)
11.05.-11.05.Laagri Kooli lahtised meistrivõistlusedLaagriLaagri Huvikool
11.05.-11.05.“Värska Open” Põlva kiirturniirPõlvaPõlva MKK
12.05.- 12.05.Eesti noorte ja neidude kiirmale MV-dTallinnEML
17.05.- 19.05.28. Saaremaa malekuninganna turniirKuressaareSaaremaa MK
18.05.-18.05.Vabariiklik noorte kiirturniiride sari (VII etapp)TallinnTallinna MK
25.05.-25.05.8. Paul Kerese tänava maleturniirTallinn
26.05.- 26.05.Keila linna kiirturniirKeilaKeila MK
30.05.-2.06.Eesti U16 noormeeste ja neidude MV-dNarvaSK Maletäht
31.05.-2.05.Eesti U10 noormeeste ja neidude MV-dNarvaSK Maletäht
31.05.-02.06Tõrva-Helme maleturniir / seniorud 50+ ja 65+ Eesti MVTõrvaValgamaa MK Helme
Juuni
07.06.-09.06.Vabariiklik noorte kiirturniiride sari (VIII etapp)KäärikuTallinna MK/Tartu Kalev
08.06.-08.06.Jakob Kiige mälestusturniirRakvereRakvere Maleklubi
15.06.- 15.06.Malefestival Tartu Suvi (kiirturniir)TartuSK Tartu Kalev
16.06.- 16.06.Malefestival Tartu Suvi (välkturniir)TartuSK Tartu Kalev
16.06.- 16.06.Paul Keres 103 “Avatud Nõmme” kiirturniirTallinn NõmmeNõmme P.Kerese MK
26.06.- 1.07.Tallinna Maleklubi lahtine noortekoondise laagerKuressaareTallinna Maleklubi
27.06.- 30.06.40. Saaremaa noorte lahtised MV-dKuressaareSaaremaa MK
27.06.- 30.06.50. Saaremaa karikaturniirKuressaareSaaremaa MK
Juuli
10.07.-18.07.European Youth Team Chess Championship 2018PardubiceTŠEHHI
11.07.-14.07.Paul Kerese mälestusturniirPärnuPärnu MK
12.07.-14.07.Paul Kerese mälestusturniir noortelePärnuPärnumaa MK
27.07.- 27.07.Eesti noorte välkmale MV-d (noormehed+neiud)
28.07.- 28.07.Eesti klubide välkmale meistrivõistlused
28.07.- 28.07.Eesti välkmale MV-d (mehed+naised+ seeniorid)
03.07.-07.07European Youth Rapid and Blitz Championships 2018TallinnEESTI
August
03.08.-03.08.Karksi ratsu kiirturniirKarksi-NuiaKarksi VV
11.08.-12.08.Pärnumaa MK noorte laht. MV-dKilingi-NõmmePärnumaa MK
01.08.-12.08.European Youth Chess Championship U8-U18 2018BratislavaSLOVAKKIA
20.08.-02.09.World Cadets U8, U10, U12 Championships 2019WeifangHIINA
15.08.- 19.08.World Cadets U8, U10, U12 Rapid & Blitz Chess Championships 2019MinskVALGEVENE
24.08.-24.08.Valge Daami kiirturniirHaapsaluHaapsalu KJK
25.08.-25.08.Rae Spordikooli lahtised meistrivõistlusedRae valdRae Spordikool
September
10.09.- 14.09.World Youth Rapid and Blitz U14, U16, U18 Championships 2019SalobrenaHISPAANIA
14.09.- 14.09.Tallinna MK noorte sügisturniir I etappTallinnTallinna MK
20.09.- 22.09.Eesti noorte klubide võistkondlikud MV-dK.-JärveK.-Järve SK Kalev
27.09.- 29.09Gunnar Uusi mälestusturniirTartuSK Tartu Kalev
Oktoober
01.10.-13.10.World Youth U14, U16, U18 Championships 2018NagpurINDIA
5.10.- 5.10.Harjumaa MV-d kiirmales (täisk. + noored)KeilaHarjumaa SL
12.10.-12.10.Tallinna MK noorte sügisturniir II etappTallinnTallinna MK
14.10.-26.10.World Junior and Girls U20 Championship 2018New DelhiINDIA
19.10.- 19.10.18. H.Hanssoo mälestusvõistlus noortelePaideJärva NMK
19.10.-20.10.Tallinna Tehnikakõrgkooli lahtised MV-d kiir- ja välkmalesTallinnTallinna TKK
25.10.- 27.10.Ida-Virumaa täiskasvanute lahtised MV-dK.-JärveMK Valge Ratsu
25.10.- 27.10.Ida-Virumaa noorte lahtised MV-dK.-JärveMK Valge Ratsu
26.10.-26.10.Tallinna MK lahtised MV-d III etappTallinnTallinna MK
23.10.-03.11.European Team Championships 2019BatumiGRUUSIA
November
2.11.- 2.11.AVRO-38 memoriaalturniir (kiirturniir)TartuSK Tartu Kalev
3.11.- 3.11.AVRO-38 memoriaalturniir (välkturniir)TartuSK Tartu Kalev
9.11.- 9.11.Tallinna MK noorte kiirmale laht. MV-d (IV etapp)TallinnTallinna MK
9.11.- 9.11.Harjumaa võistkondlikud MV-d kiirmalesKeilaHarjumaa SL
10.11.- 10.11.Kilingi-Nõmme isadepäeva turniirKilingi-NõmmePärnumaa MK
16.11.-16.11.Kohtla-Järve SS Kalev lahtised MV-dK.-JärveSK Valge Ratsu
17.11.- 17.11.MSL Jõud noorte ja täiskasvanute MV-d kiirmalesKuimetsaMSL Jõud/ Raplamaa SL
23.11.- 23.11.XI Saku kiirturniir  Hans Tomsoni mälestuseksSakuSaku MK/ EML
30.11.- 30.11.Jüri Randviiru mälestusturniir (V etapp)TallinnReval-Sport/Tallinna MK
Detsember
1.12.- 1.12.Eesti kiirmale MV-d (mehed + naised + seeniorid)TallinnEML
7.12.-8.12.Tallinna noorte meistrivõistlused males (VI etapp)TallinnTallinna MK/Tallinna SNA
8.12.- 8.12.21. Pilistvere jõuluturniirPilistverePõhja-Sakala vald
11.12.- 15.12.European Rapid & Blitz Chess Championship 2018TallinnEESTI
21.12.-21.12.Kiviõli linna lahtised meistrivõistlusedKiviõliMK Lootus
28.12.- 28.12.Noorte jõuluturniir (VII etapp)TallinnTallinna MK
29.12.-29.12Tallinna meistrivõistlused kiirmalesTallinn