Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Koolitused

Reval-Sport on täienenud UUE kööginurgaga loenguruumi võrra, kus toimuvad erinevad töötoad, praktilised loengud ning koolitused.
Lisaks aitame Sul korraldada erinevaid firmaüritusi, seminare ja motivatsioonipäevi.

Koolitused Reval-Spordis

Töötoad VEEBRUAR 2023:

Treener ja toitumisnõustaja Rauno Oolberg juhendamisel

 

5.veebruar kell 12.00-15.00

HOMMIKUSÖÖGID JA PÄEVANE ENERGIAVAJADUS

Kas oled mõelnud, miks, millal ja kas peaks sööma hommikusööki? Kas päeva esimene toidukord võiks olla ka hoopis lõunasel kellaajal? Kui palju Sa peaksid sööma, et midagi üldse saavutada või teha oma kehaga muutuseid? Kui Sul pole enam mitte ühtegi ideed, mida hommikusöögiks peale võileibade valmistada või mis üldse on kiire, lihtne ja maitsev hommikusöök, siis see hommikusöökide töötuba on just Sulle mõeldud!

Töötuba koosneb kahest osast: 

 – Esimene osa on toitumisalane loeng, kus tutvustame põhilist infot tasakaalustatud hommikusöögi kohta ning kuidas teha ise ka parimaid valikuid, et hoida enda menüü tasakaalus ning säilitada enda raske tööga saavutatud kaal. Lisaks arvutame välja just Sinu eeldatava sobiliku päevase kaloraaži.

– Teises osas teeme erinevaid hommikusööke ning keskendume ennekõike maitsele! Hea ja tervislik toit ei pea maitsema igavalt ega halvasti. Ka tasakaalustatud toit võib oma maitsetelt üllatada ja pakkuda elamust!

Töötoa lõpus naudime omavalmistatud toite, muljetame retseptide kohta, võimalus veel küsida ja arutleda ning teeme väikese nö “Kuldvillaku”, kus parimad saavad premeeritud pisikeste auhindadega! Kõik osalejad saavad kaasa materjalid ja retseptid.

Osalustasu: 39 €   Registreerumine: helen@revalsport.ee

 

19.veebruar 12.00-15.00

LÕUNASÖÖGID JA OLULISED MAKROTOITAINED

Kui tunned, et tervislik toitumine tekitab segadust ning ei tea, kuidas toitumisega oma treeninguid toetada eesmärkide saavutamiseks, siis see töötuba on just Sulle! Räägime makrotoitainetest – teeme selgeks mis on makrotoitained ning kuidas neid tasakaalustatud toitumise puhul arvesse võtta. Kui palju ja millises vahekorras peaks makrotoitaineid tarbima, et saavutada oma eesmärke ning kuidas neid ka reaaselt lõunasöögi (ette-)valmistamisel arvesse võtta.

 – Esimene osa on toitumisalane loeng, kus räägime makrotoitainetest, mis need on ja mille jaoks neid üldse vaja on. Vaatame milliseid muudatusi tuleks oma igapäevases menüüs teha selleks, et saavutada ka reaalseid tulemusi ning millised toitumisharjumused on kõige kasulikumad ja kiiremad reaalse ning püsiva kaalulangetamise jaoks.

– Teises osas teeme koos läbi erinevaid kiiresti valmivaid lõunasööke, mida saad endale tööle kaasa võtmiseks ettevalmistada või isegi kiirel tööpäeval ise teha. Keskendume jällegi ennekõike maitsele! Hea ja tervislik lõunasöök ei pea maksma miljoneid ega võtma liiga kaua aega!

Töötoa lõpus naudime omavalmistatud toite, muljetame retseptide kohta, võimalus veel küsida ja arutleda ning teeme väikese nö “Kuldvillaku”, kus parimad saavad premeeritud pisikeste auhindadega! Kõik osalejad saavad kaasa materjalid ja retseptid.

Osalustasu: 39 € Registreerumine: helen@revalsport.ee

 

Reval-Sport keskuse juurde kuulub kööginurgaga loenguruum, kus toimuvad erinevad toitumise teemalised töötoad, praktilised loengud ning koolitused. Aitame Sul korraldada erinevaid firmaüritusi, seminare ja motivatsioonipäevi.

Mida sisaldab tervisliku toitumise töötuba?

  • Kogu vajaminev tooraine
  • Koolituse materjalid
  • Retseptid
  • Köögi kasutus ja degusteerimine

 

Miks töötoas osaleda?

Toitumine on teema mille ümber käib pidev diskussioon. Mis on tervislik? Kas nähtavate kõhulihaste saamiseks peaks sööma ainult kana ja brokkolit? Kas kartulit tohib süüa? Kas õli ja muude rasvaallikate tarbimine teeb paksuks? Oleme pidevas infomüras, kus kriitilist meelt säilitada on väga raske.

Kaalulangetus või hoidmine on aga tegelikkuses nagu lihtne algkooli matemaatika. Kui sööd vähem, kui kulutad, siis kaal langeb ning kui sööd rohkem, kui kulutad, siis kaal tõuseb. Oma päevase kaloraaži välja arvutamiseks ning jälgimiseks aga ei pea kalkulaator taskus ringi käima – selleks on meil nutitelefon ning erinevad rakendused, mis kogu arvutustöö meie eest ära teevad.

Selleks, et kaloraaž oleks kontrolli all, peab mõistma erinevate toiduainete koostist ning jälgima oma portsjone. Edu võti kaalulangetusel ning säilitamisel on planeeritud ja teadlik tegutsemine. Seda, kuidas seda kõike teha, koolitusel õpimegi!