Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Koolitused

Reval-Sport keskuse juurde kuulub kööginurgaga loenguruum, kus korraldame erinevaid toitumise töötubasid, praktilisi loenguid ning viime läbi koolitusi.
Aitame Sul korraldada esmaklassilise firmaürituse, seminari või motivatsioonipäeva. Koolituste ja töötubade teema paneme kokku vastavalt teie seltskonna soovidele ja huvidele.

Koolitused Reval-Spordis

Korraldame Sulle personaalse motivatsioonipäeva või koolituse

Kas otsid kohta, kus korraldada meeskonnaüritust, mõnusat ja harivat koosviibimist või sünnipäeva? Mõtle kaugemale restoranidest ning “käidud-tehtud” kohtadest. Reval-Spordis on Sul võimalik korraldada just selline tervislikule heaolule keskenduv päev nagu Sulle meeldib.

Meie kõikide mugavustega ja vajamineva tehnikaga seminariruum mahutab kuni 25 inimest. Seminariruumis on olemas ka täisvarustusega kööginurk, kus meie personaaltreeneri juhendamisel viime läbi erinevatele teemadele keskenduvaid tervisliku toitumise töötubasid. Spordikeskuses viime läbi väikegrupi treeninguid, mis on kaasahaaravad ning kohandatavad kõigile. Lisaks sellele saame Sinu seltskonnale pakkuda ka tervisele ning treeningutele suunatud loenguid teile huvipakkuva(te)l teema(de)l. Päev lõpeta lõõgastusega meie 6-erineva saunaga spaas ja veekeskuses ning soovi korral saate isegi ööseks jääda!

Meie võimalused:

  • Toitlustus kohvik Braavo poolt (sh grupimenüüd, kohvipausid)
  • Majutus hotell Braavo poolt
  • Veekeskuse, spaa ja saunade külastamine
  • Privaatsed rühmatreeningud
  • Personaaltreeneri konsultatsioon ja kehaanalüüs
  • Loengud tervislike eluviiside kohta
  • Toitumise töötoad (Hommikusöögid, Magusaeri, Vahepalad jms.)

Küsi hinnapakkumist ja uuri võimalusi:

Näidispakett:

Töötuba “Hommikusöögid”

Praktiline tervisliku toitumise töötuba, kus tutvustatakse üldiselt tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise aluseid ning seejärel valmistatakse üheskoos läbi 4-5 erinevat retsepti. Kõiki valmistatud toite saab üheskoos degusteerida.

Praktiline loeng “Personaalne kaloraaž ja toitumiskava”

Praktiline loeng mille tulemusena koolitaja juhendamisel arvutatakse välja oma personaalne päevane kaloraaž koos makrotoitainete jaotusega. Koolitaja selgitab lähemalt ka tervisliku toitumise aluseid ning aitab panna kokku ühe päeva näidismenüü.

Ühine rühmatreening

Treeningstiilide valik ulatub keha-meele treeningutest kuni jõu- ja tantsuliste tundideni välja. Näiteks: Skill & Run, Jooga saunas, Motion Cage ringtreening, Spinning, BodyPump, Postitants, Zumba jpm. Rohkem treeningstiile leiad SIIT. Lisaks on võimalik võtta ka kehaanalüüsi mõõtmist.

Lõõgastus veekeskuses

Revali mitmekülgsest veekeskusest leiad 9 erinevat basseini, lõõgastusala koos vesimassaži ja mullivannidega ning 6 erinevat sauna. Veekeskuses on ootamas snäkilaud puuvilja- ja juurviljavaagnatega ja tervislike smuutidega. Lisainfot veekeskuse võimaluste kohta leiad SIIT.