Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Tervisliku toitumise töötoad

Igas töötoas räägib koolitaja natukene tervislikust toitumisest üldiselt ning seejärel valmistatakse üheskoos 4-5 erinevat retsepti vastavalt teemale. Toite valmistatakse 2-3 liikmelistes gruppides, seega kõik osalejad saavad "käed külge" panna. Valminud toite tutvustame ja degusteerime üheskoos.

Tervisliku toitumise töötoad täiskasvanutele

Meie spordiklubi on täienenud UUE kööginurgaga loenguruumi võrra, kus toimuvad erinevad tervisliku toitumise töötoad. Igas töötoas räägib koolitaja natukene tervislikust toitumisest üldiselt ning seejärel valmistatakse üheskoos 4-5 erinevat retsepti vastavalt teemale. Toite valmistatakse 2-3 liikmelistes gruppides, seega kõik osalejad saavad “käed külge” panna. Valminud toite tutvustame ja degusteerime üheskoos.

 

Tervisliku toitumise töötubade teemad:

“Hommikusöögid”

Töötuba keskendub just täisväärtuslikule ja tasakaalustatud hommikueinele. Mida süüa hommikuks ning kuidas panna kokku tervislik ja maitsev hommikusöök, mis hoiaks kõhu kaua täis? Üheskoos teeme läbi soolase pudru, magusa pudru, muffinid, omleti koos salatiga ning pannkoogid.

“Vahepalad”

See töötuba võtab fookusesse vahepalad. Mida süüa söögikordade vahepeal ning kuidas valida vahepala oma elustiili järgi. Räägime ka sellest mida süüa enne ja peale treeningut ning kuidas sättida oma söögiaegu kui trenn on planeeritud varahommikusse või hilisõhtusse.

“Tervislikud rämpstoidud”

Kes meist ei tahaks süüa aeg-ajalt burgerit, friikartuleid, kooki või jäätist? Kõiki neid eineid saad nautida ka patuvabalt ning tervislikus võtmes. Antud töötoas just sellele keskendumegi. Lisaks räägime kuidas teha paremaid ja tervislikumaid valikuid igapäevasel toidulaual, et ükski eine ei oleks nö “keelatud” või “patueine”.

“Magusa eri”

Töötuba on mõeldud kõikidele magusaarmastajatele, kes ei suuda magusale “Ei” öelda. Räägime lähemalt miks magusaisu tekib ning kuidas seda ohjata. Kõik koostatud retseptid on kaalusõbralikud ning valmivad ainult tervislikust toorainest.