15. October 2 minutit lugeda

Käsipall

14. oktoober toimus Tapa Spordikeskuses tütarlaste B vanuseklassi karikavõistlus käsipallis. Neli naiskonda mängisid üks kord turniirisüsteemis omavahel läbi. B vanuseklassis mängisid mängijad 2002 ja nooremad.

Lõppjärjestus:
1. Reval-Sport/Tallinna Spordikool treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva
2. Reval-Sport/Kopli treener Sergei Isajev, Alina Petrova
3. Reval-Sport/Lasnamäe treenerid Marina Politova, Alla Londak
4. SK Tapa/Tapa valla SK treener Mare Neps

Turniiri parimaks mängijaks valiti Anastasija Bušina Reval-Sport/Tallinna Spordikool ja parimaks väravavahiks Darja Belokurova Reval-Sport/Tallinna Spordikool.

I    SK Reval Sport/Tallinna SK
1    Darja Belokurova
2    Elzaveta Mironova
3    Angelina Šalk
4    Tatjana Kavunenko
5    Beata Gajevskaja
6    Karina Paju
7    Anna Rakov
8    Anastasija Bušina
9    Jana Snežitskaja
10    Alina Karzubova
11    Jelizaveta Ruleva
12    Inga Bušina
13    Natalia Makojonok
14    Valeria Sohhina
15    Maria Mironova
Treener:    Jelena Mihailova
Treener:    Ella Kungurtseva

II    SK Reval Sport/Kopli
1    Darja Kazan
2    Alina Navina
3    Olesia Juzova
4    Tatjana Kušnir
5    Marija Kuropjatnik
6    Valerija Golovatskaja
7    Darja Krutikova
8    Anita Suškina
9    Angelina Samoylova
10    Polina Gorbatšjova
11    Valeria Pavlenko
12    Arina Polegina
13    Alina Simacheva
14    Diana Purtova
Treener:    Sergei Isajev
Treener:    Alina Petrova

III    SK Reval Sport/Lasnamäe
1    Jana Kuznetsova
2    Karin Kuzminz
3    Diana Laossaar
4    Jelizaveta Romanova
5    Anna Lorvi
6    Sofia Zautina
7    Daria Zautina
8    Milena Peterson
9    Margarita Žirnova
10    Viktoria Repetski
11    Marja Randmaa
12    Margarita Bitsel
13    Aleksandra Khokhlova
14    Uljana Ivanova
15    Anna Vedenina
Treener:    Marina Politova
Treener:    Alla Londak

Võistkondade parimad mängijad:

1.    Anastasija Bušina         SK Reval Sport/Tallinna SK
2.    Polina Gorbatšjova      SK Reval Sport/Kopli
3.    Margarita Žirnova        SK Reval Sport/Lasnamäe
4.    Karina Kuul                    SK Tapa/Tapa valla SK

Palju õnne sportlastele!