10. March 2021 < 1 minut lugeda

Klubi SULETUD 11.03-25.04.2021

Head Reval-Sport liikmed ja külastajad!

Seoses hetkelise koroonakriisiga on Eesti Vabariigi Valitsuse otsusel Reval-Sport spordiklubi ja veekeskus SULETUD perioodil 11.03-25.04.2021. Klubi on suletud kuni uute Valitsuse korraldusteni. Kõik kehtivad paketid ja kuukaardid on peatatud ning aktiveeritakse uuesti klubi avamisel.

Märtsi paketitasu arvega tekkinud ettemaks perioodi 11.03.2021-31.03.2021 eest tasaarveldatakse järgmise perioodi arvega peale klubi taasavamist. Tagasimakseid ei teostata. Palume märtsikuu arved tasuda õigeaegselt.

Kui soovid oma koduklubi toetada ning jätta oma paketi aktiivseks, siis kirjuta oma soovist info@revalsport.ee. Täname siiralt kogu Reval-Sport meeskonna nimel kõiki, kes oma paketid aktiveerivad.

Treenimisvõimalused perioodil, mil klubi on suletud:

  • LIVE-treeningud
  • UUS liikumisväljakutse (täiendav info peatselt)
  • Väli-personaaltreeningud – lisainfo saamiseks kirjuta treenerile: Maiki Ritslaid, Liina Laur
  • Online-personaaltreeningud või nõustamine – lisainfo saamiseks kirjuta treenerile: Maiki Ritslaid, Liina Laur

Lubame, et me ei jäta teid selleks perioodiks üksi ning toetame ja motiveerime teid ka oma sotsiaalmeedia kanalites. Meie tegemistel saad silma peal hoida Facebookis ja Instagramis.

10 nädala väljakutse jätkub iseseivalt ning aususe peale. Ära unusta, et teed seda endale! Märke treeningkaardile teed ise. Arvesse lähevad LIVE-treeningud, kodused videotreeningud, õues liikumine (vähemalt 8000 sammu päevas) ning väli-personaaltreeningud.

Soovime kõigile positiivset meelt ja tugevat tervist!