11. March 2021 < 1 minut lugeda

Liikumisväljakutse

Revalis on alati meie põhieesmärgiks olnud suunata inimesi liikuma ning aidata neil leida just endale sobiv ja meelepärane aktiivne tegevus. Usume siiralt, et liikumine ongi TERVIS! Sellest põhimõttest lähtuvalt tahame Sind motiveerida ka praegusel kriisiperioodil, mil trennivõimalused ja liikumine on üsna piiratud ning motivatsiooni vähevõitu.

Osale liikumisväljakutsel SIIN.

 

Jää aktiivseks, kogu samme ning VÕIDA TASUTA pakett koos kingikotiga klubi taasavamisel! Ei ole oluline, kas kogud samme joostes või jalutades, ega kui palju neid päeva lõikes kokku saad. Peamine, et liigud!

Seekord anname ära KOLM auhinda:

  • 3 KUU piiranguteta pakett + kingikott kõige rohkem samme kogunud inimesele
  • 1 KUU piiranguteta pakett + kingikott kõikide osalejate vahel
  • 1 KUU piiranguteta pakett + kingikott kõikide vahel, kes aitavad motiveerida ka teisi osalejaid sotsiaalmeedia vahendusel

Sotsiaalmeedia auhinna loosis osalemiseks jälgi meie Instagram lehte, kuhu postitame igal nädalal ühe motiveeriva ülesande. Postita ülesande täitmise kohta pilt oma kontole kasutades #revalsport ja #liikumisvaljakutse. Arvesse lähevad ka need postitused, mis ei ole kooskõlas ülesandega, kuid on märgetega #revalsport ja #liikumisvaljakutse. Aitame üksteist motiveerida!

Jääme aktiivseteks ning säilitame positiivse meele!