15. February 2022 3 minutit lugeda

Motivatsioonipäev Liinaga

21. märtsil ootame Sind meie treener Liina Sööt MOTIVATSIOONIPÄEVALE

Tule võta osa Reval-Sport motivatsioonipäevast, kus anname Sulle põhjalikud teadmised tervislikust toitumisest, treeningutest, kaloraažipõhise toitumiskava, treeningkava, sooritame kehaanalüüsi ning teeme jõusaali ühistreeningu personaaltreener Liina Sööt juhendamisel. Motivatsioonipäeval osalemine aitab Sind eesmärkide täitmisel, olgu selleks siis kaalulangetus või lihasmassi kasvatamine.

 

Tulemuste saavutamiseks on lisaks järjepidevatele treeningutele 80%-lise osatähtsusega tasakaalustatud toitumine. Lisaks esteetilisele välimusele on teadusuuringud näidanud, et jõusaalis treenimine ja tasakaalustatud menüü võimaldavad vitaalselt elada kuni kõrge eani. Lihased on need, mis panevad liikuma meie skeleti. Selleks, et seda lihasmassi säilitada on oluline mitmekülgne piisava valgusisaldusega toit kombineerituna jõusaalitreeningutega.

HIND: 25€

 

Grupp 1 (alustajad)
10.00 – Kogunemine Treeneri ruumi juures
10.00-11.00 kehaanalüüs
11.00-12.30 Praktiline osa jõusaalis + treeningkava
12.30.12.45 Lõppsõna toitumiskavad, küsimused

 

Grupp 2 (edasijõudnud)
13.15- Kogunemine Treeneri ruumi juures
13.15- 14.45 kehaanalüüs
15.45 – 17.15  Praktiline osa jõusaalis + treeningkava
17.15 – 17.30  Lõppsõna toitumiskavad, küsimused

 

Grupp 3 (alustajad)
17.45 – Kogunemine Treeneri ruumi juures
17.45- 18.45 kehaanalüüs
18.45 – 20.15  Praktiline osa jõusaalis + treeningkava
20.15 – 20.30  Lõppsõna toitumiskavad, küsimused

 

Kohtade arv on piiratud! Registreerumiseks kirjuta: liina@revalsport.ee

 

Motivatsioonipäeval osalemine sisaldab:

  • Kehaanalüüs
  • Treeningkava
  • Ühistreening jõusaalis koos personaaltreeneriga
  • Kaloraažipõhine toitumiskava
  • Teadmised treeningutest ja toitumisest

Kellele motivatsioonipäev mõeldud on?

Motivatsioonipäev on mõeldud nii alustajatele kui ka edasijõudnud jõusaalis treenijatele. Selleks, et tagada võimalikult individuaalne lähenemine oleme pannud kokku 6-liikmelised grupid. Alustajate grupp on mõeldud kõigile neile, kel puudub varasem jõusaalis treenimise harrastuskogemus. Edasijõudnute gruppi on oodatud kõik need inimesed, kelledel on varasem jõusaalis treenimise kogemus minimaalselt 1 aasta ning kes on järjepidevalt jõusaalis treeninud 2-3 korda nädalas.

Kuidas motivatsioonipäev välja näeb?

Päev algab kehaanalüüsiga, kus treener Liina Sööt teostab kõigile osalejatele kehakoostise analüüsid. Analüüsi tulemusena saab teada harrastaja lihas- ja rasva %, baasainevahetuse ja päevase soovitusliku kaloraaži. Üheskoos vaadatakse üle ning kaardistatakse hetkeseis ning pannakse paika (soovituslikud) eesmärgid. Samuti selgitab treener, miks on järjepidevalt treenimise puhul oluline kehaanalüüsi teostada vähemalt 2-3 korda aastas.

Peale kehaanalüüse liigutakse edasi jõusaali, kus kõik osalejad saavad treeningkavad. Räägime harjutuste sooritustehnikast, seeriate arvudest, kordustest ja vahepealsete pauside pikkustest. Lisaks selgitab treener läbi kolme olulise treeningparameetri: mahu, intensiivsuse ja sageduse sobitamist vastavalt personaalsele treeningstaažile.

Järgneb 1h praktilist treeningut jõusaalis treeneri juhendamisel. Õpime õiget sooritustehnikat, mis lihaseid mingi konkreetne harjutus treenib ja räägime põhilistest sooritusvigadest, mida jõusaalis treenimise tehakse. Selgitame, kuidas vältida vigastuste tekkimist, miks ning kuidas kombineerida harjutusi ja kuidas jaotada lihasgruppe vastavalt treeningsagedusele.

Toitumiskavad:

Kõigile osalejatele antakse tasakaalustatud menüüplaan, kus on märgitud erinevate värvidega rasva-, valgu- ning süsivesikute allikad ning toiduained, milledest nädalamenüü koosneda võiks. Kogused varieeruvad vastavalt Sinu pikkusele, kaalule, lihasmassile ning päevasele aktiivsusele. Antud soovitusliku päevase kaloraaži saad teada kehaanalüüsi lehelt, mille treener Sinuga enne programmi algust teostab.

 

Tervis on parim fond millesse investeerida!