31. January 2021 2 minutit lugeda

Rühmatreeningud alates 1. veebruarist

Head klubiliikmed ja külastajad,

Alates 1. veebruarist alustame taas rühmatreeningute ning beebide- ja laste ujumistreeningutega. Alates 3. veebruarist jätkuvad ka pooleni olevad täiskasvanute ujumiskursused (jälgi treeninguid tunniplaanist).

  • Rühmatreeningud

Broneerimise juhised on endised: 5 aktiivset broneeringut kahe nädala kohta ning 2 aktiivset broneeringut päeva kohta. Läbi kodulehe saab treeninguid broneerida ja tühistada maksimaalselt 2 h enne treeningu algust ning telefoni teel 1 h enne treeningu algust. 7 minutit enne treenigu algust tühistatakse automaatselt kõik kinnitamata broneeringud (väljastamata treenigpiletid). Vabade kohtade olemasolul saavad kohapeal olevad soovijad endale koha treeningusse. Kahte treeningusse mitteilmumisel saab liige automaatse broneerimiskeelu kaheks nädalaks.

  • Laste ujumistreeningud

Treeningud hakkavad toimuma vastavalt tunniplaanile. Lapsed vanuses 12+ peavad klubisse sisenedes ja riietusruumis kandma maski. Maski kandmise kohustus klubi siseruumides on ka lastevanematel, kes saadavad oma lapsi treeningutesse (ka lapse üleadmise ajal treenerile). Lapsevanemad, kes tulevad last treeningusse saatma kogunevad veekeskuse kohviku paremale poole, kus treener võtab lapsed üle. Lapsevanemad ja lapsed peavad järgima 2+2 reeglit.

  • Beebide- ja väikelaste ujumistreeningud

Treeningutesse tuleb eelnevat broneerida läbi kodulehe tunniplaani või administraatori. Klubi siseruumides kuni duširuumini on maski kandmine kohtustuslik.

  • Veekeskus, spaa ja saunad

Veekeskuse, spaa ja saunade maksimaalne täituvus on 50 protsenti ning järgida tuleb 2+2 reeglit. Täituvust kontrollib ja reguleerib klubi personal. Kui veekeskuse maksimaalne lubatud täituvus on saavutatud, on administraatoril õigus paluda külastajatel oodata.

 

Klubi ruumides tuleb järgida 2+2 reeglit, desinfitseerida käsi ning puhastada kasutamise järgselt masinad ja treeningseadmed. Klubi siseruumides on maski kandmine kohustuslik. Maski võib eemalda treeningsaalis enne rühmatreeningu algust. Veekeskusesesse mines võib maski eemaldada enne duširuumi sisenemist. Nõuete täitmist jälgib tugitreener ning klubi personal. Nõuete mitte täitmisel on klubis õigus paluda inimesel lahkuda. Trenni tulla ainult puhanu ning tervena!

 

Kõik liikmepaketid aktiveeritakse 1.02.2021. Palume vaadata üle jaanuarikuu arved. Kui arve on tasumata, siis parklasse ei pääse.

Kohtumiseni treeningutes!