23. November 2020 2 minutit lugeda

OLULINE: Muudatused klubi kodukorras

Seoses Covid-19 viiruse ulatusliku levikuga oleme kasutusele võtnud täiendavad ennetusmeetmed, et tagada oma töötajate ja külastajate turvalisus. Allolevate reeglite täitmisega on KOHUSTATUD kõik spordiklubiruumides viibivad külastajad ja personal. Meie eesmärk on vähendada majasiseseid lähikontakte ning seeläbi takistada võimalikku viiruse levikut. Muudatused hakkavad kehtima 24. novembrist ning kehtivad kuni Valitsuse uute korraldusteni.

 

  • Klubisse on rangelt soovituslik siseneda maskiga või kattes oma nina ja suu! Maski tuleks kanda ka riietusruumides ning maski võib eemaldada treeningu ja pesemise ajaks.
  • Rühmatreeningute maksimaalne täituvus 10 inimest + treener

Sellega seoses toimuvad muudatused tunniplaanis ja ka juba praeguseks tehtud broneeringutega. Juhime tähelepanu, et kui oled teinud broneeringu nädalaks 23.-29. november, siis seoses osalejate arvu muutumisega võib juhtuda, et Sinu koht liikunud ootelisti. Palume jälgida oma broneeringut.

  • Enamik rühmatreeninguid on lühendatud kestvusega 30 minutit.

Soovides pakkuda kõikidele võimalust osaleda rühmatreeningutes, oleme vähendanud treeningute kestvust. Sellega seoses palume kõigil rühmatreeningutes osalejatel teha treeningu eelselt iseseisev soojendus ning treeningujärgselt iseseisev venitus/lõdvestus. Soojenduseks ja lõdvestuseks on avatud teise korruse kardiosaal ning venitusala.

Maksimaalne aktiivsete broneeringute arv jooksvalt on 2 treeningut (1 päevas). See tähendab, et peale treeningut on võimalik teha uus broneering. Trennis saab endiselt käia kasvõi iga päev. Kui Sa ei ole broneeritud treeningule ilmunud üks kord nädala jooksul, saad automaatse broneerimise keelu kaheks järgnevaks nädalaks. Broneeringut saab tühistada kliendikeskkonnas (veebis) ja telefoni teel. Broneeringut saab teha ja tühistada hiljemalt 30 minutit enne treeningu algust. Ühekordsete pääsmetega rühmatreeningutesse registreeruda ei saa ning rühmatreeningutes saab osaleda vabade kohtade olemasolul.

 

Tuletame meelde:

  • Spordiklubis ja veekeskuses viibides on kõigil külastajatel KOHUSTUS järgida 2+2 reeglit! See kehtib nii treeningsaalides, jõusaalis, sportbasseinis kui ka garderoobides ning duširuumides.
  • Kõikidel külastajatel on KOHUSTUSLIK suhtuda täie tõsidusega isiklikku kätehügieeni ning seadmete ning treeningvahendite korralikku desinfitseerimisse.
  • Spordiklubisse ootame ainult terveid ning hea enesetundega treenijaid. Mistahes nakkuslike haigusnähtude korral on spordiklubi külastamine keelatud.
  • Kui spordiklubi ruumides ei ole võimalik järgida 2+2 reeglit, on klubi personalil õigus paluda külastajal treeninguga oodata või paluda spordiklubist lahkuda.
  • Klubil on õigus ühepoolselt liikmelisus tühistada ilma raha tagastamata, kui liige rikub ülaltoodud reegleid. Reeglite täitmist kontrollib klubi personal.