16. September 2021 2 minutit lugeda

TASUTA proovitreeningud noortele

Noorte treeningute AVATUD USTE NÄDAL

(20. – 26. septembril)

  • Jõusaalitreeningud noortele (vanuses 14-19 a.): E, K kell 16:30
  • Reval Muay Thai noortele (alates vanusest 7 a.) : T, N kell 16:30
Osalemine kõigile TASUTA.

Treeningutes osalemiseks vajalik eelnev registreerumine! Jõusaal: liina@revalsport.ee ja Reval Muay Thai: oskar@revalsport.ee

 

JÕUSAALITREENINGUD

Treeningud arvestavad harrastaja soovide ja eesmärkidega (kes tahab saada tugevamaks, kes tahab arendada oma üldfüüsilist vastupidsvust, kes arendada oma lihastoonust jne). Treeningud kestavad 1 – 1,5h ning sinna sisse kuuluvad soojendus, treening ning venitus/lõdvestus.

Noori treenib kogemustega (EKR 5. tase), elurõõmus ja äärmiselt pühendunud personaaltreener Liina Laur. Liinal on varasem treeningkogemus noortega töötamisel. Ta on juhendanud juba aastaid VHK koolinoori nii treening- kui ka toitumisalaselt.

 

REVAL MUAY THAI (Tai poks)

Otsetõlkes tähendab “Muay Thai” kaheksa jäseme kunsti. See on praktiline ja põnev võitluskunst, milles kasutatakse jalgu, käsi, põlvi ja küünarnukke. Lisaks sisaldab Muay Thai clinchimist ehk püstimaadlust, mis on enesekaitses äärmiselt kasulik. Nagu nimi ütleb, on Muay Thai Tai rahvusvõitluskunst ja pärineb mitmesaja aasta tagusest ajast, kus seda arendati hõimudes lähivõitluse jaoks.

Treeninguid viib läbi kogenud ja litsentseeritud taipoksi treener Oskar Künnapuu, kes on alaga tegelenud alates 2011 a. ning treenerina tegutsenud juba 2014 a. Lisaks on ta 2015 a. Eesti meister kickboxis ja taipoksis ning omab Wak 1F Euroopa Meistrivõistluste pronksmedalit K1 stiilis (2014).