01. February 2024 < 1 minut lugeda

Uplifter CHALLENGE

Esitame Sulle väljakutse muuta oma liikumisharjumusi ja elustiili!

Käi 4 nädalat järjest igal nädalal vähemalt 3 korda trennis ning VÕIDA 2 kasti Uplifter jooke + piiramatu kuupakett.

Kõik treeningud saad ise valida. Arvesse lähevad Reval-Sport rühmatreeningud (ka veetreeningud) ning jõusaali külastamine, spaa ja veekeskuse eraldiseisev külastus väljakutses osalemisel arvesse ei lähe. Hea enesetunne, energia ja emotsioon on garanteeritud. Kõikidele liitujatele kingib Uplifter ühe TASUTA joogi, et juba esimene trenn oleks täis powerit!

Väljakutsega saab liituda terve veebruarikuu jooksul ning ettenähtud neli nädalat hakkab Sinu jaoks jooksma liitumise hetkest. Kõikide tublide lõpetajate vahel läheb loosi KOLM magusat AUHINDA – 2 kasti Uplifter jooke + piiramatu kuupakett.

Nipp: Kuna veebruar on sõbrakuu, siis kutsu ka sõber väljakutsega liituma. Koos treenimine on lõbusam, motiveerivam ning ka võiduvõimalus on suurem, sest osa auhinnast saad võidu korral oma sõbraga jagada.

 

Osalemistingimused:

  1. Väljakutses osalemiseks registreeri end administratsioonis. Liitumine perioodil 1.02-29.02.2024.
  2. Treeningutes tuleb osaleda 4 nädalat järjest (arvestus algab osaleja poolt valitud kuupäevast). Igal nädalal tuleb külastada vähemalt kolme vabalt valitud rühmatreeningut või jõusaali.
  3. Auhindade loosimisel osalevad ainult need treenijad, kes läbivad väljakutse täies mahus.
  4. Loosimine ja võitjate autasustamine toimub aprillikuu esimesel nädalal. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust ning võitjate nimed avalikustatakse Reval-Sport kodulehel.