26. August 2021 2 minutit lugeda

Muudatused klubi töökorralduses

Valitsuse määruse kohaselt on alates 9. augustist sisetingimustes toimuvatel kontrollita üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 ning välitingimustes kuni 100 osalejat. Antud nõude kohaselt kehtib sisetingimustes kehtestatud piirarv kogu hoone või territooriumi kohta.

Kõikidel Reval-Sport külastajatel on majja sisenedes kohustus tõendada oma nakkusohutus esitades COVID tervisetõend.

COVID-19 tervisetõendina käsitletakse Valitsuse korraldustel:

  • vaktsineerimiskuuri läbimise tõendit
  • COVID-19 haiguse läbi põdemise tõendit
  • negatiivset testitulemust (võimalik teostada klubis kohapeal 3€ eest)

Kuni septembrikuu lõpuni on antigeeni test ühekordse limiteerimata päevapääsme hinna sees (E-R 12€; L-P 16€).

* Klubis kohapeal on võimalik teostada koroona antigeeni kiirtesti oma nakkusohutuse määramiseks (3€). Test annab tulemuse juba 5-minutiga. Peale negatiivse tulemuse saamist võib koheselt treeningutesse minna. Testi tulemuse ooteajal peab külastaja kandma klubi siseruumis viibides maski.

* Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed. Lisaks ei nõuta negatiivset testi ka erivajadustega inimestelt.

Digitaalse tõendi saad genereerida patsiendiportaalis.

Kõikide nende liikemete paketid, kelledel puudub vastav tervisetõend klubi külastamiseks, peatatakse 30-päevaks. Oma paketi peatamise soovist palun anda teada klubi administratsioonis või meiliaadressil info@revalsport.ee. Antud 30-päeva jooksul on liikmel võimalik hankida endale vajalik tervisetõend või lõpetada oma pakett lepingus väljatoodud punktide alusel.

 

Klubi on endiselt treenimiseks AVATUD. Toimuvad peronaaltreeningud, jätkavad väikegrpid, rühmatreeningud, ujumiskursused jt hobiringid. Maja on kõikidele COVID-19 tõendiga külastajatele avatud.

Nõuete täitmist kontrollib klubi personal. COVID-19 tõend tuleb esitada administratsioonis klubisse sisenemisel.

Täpsem informatsioon ja juhised kriis.ee lehel, Riigi Teatajas ja klubi kodukorras.