03. January 2022 2 minutit lugeda

UUS baaskursus: HIIT & Boxing for Ladies

Hiit & Boxing for Ladies treening on kombineeritud poksi ning üldkehaliste harjutustega (kätekõverdused, kükid, kõhulihased jne) ning nagu nimi ütleb, siis saalis on koos ainult naised. Iga tund on erinev ning kava ei kordu kunagi identselt, kuid treener keskendub kava ülesehitamisel igas treeningus Sinu järjepidevale arengule. Sinu ülesandeks on vaid kohusetundlikult kohal käia ning anda endast alati tänase päeva parim.

UUS BAASKURSUS ALUSTAB 11. jaanuarist

Treeningutega liitumiseks kirjuta: merit@revalsport.ee

 

Treener Merit Aamisepp:

Sport kuulub loomuliku osana igasse minu päeva ja on sama oluline kui hommikune voodi tegemine või juuste kammimine. Sportlik elustiil on osa minust ja tervislikku maailmavaadet loodan peegeldada ka endast väljapoole.

Mõistmine, et suurim takistus soovitud suunas liikumise teel ei asu meist väljapool, vaid kahe kõrva vahel, muutis minu arusaama sellest, mis on võimalik ja mis mitte. Kõik on võimalik! Sisehääle kuulamine, südamesoovide järgimine ning enda elu eest vastutuse võtmine on kohati küll hirmutav, kuid maagiline protsess. Just sport – pingutuse ja tulemuse higiselt kaunis väljendus – aitab mul olla tugev ja ettevõtlik. Ikka selleks, et toetada ka sind hingelt ja kehalt võimasamaks saamise  teekonnal.

  • Omandatud FAF Personal Trainer litsents
  • Läbitud erinevaid EOK koolitusi
  • Kogemust Hiit & Boxing for Ladies klubiga 3,5 aastat ja personaaltreenerina 4a

 

Hiit & Boxing For Ladies loomise lugu:

Klubi Hiit & Boxing For Ladies loomise idee sündis end erinevates välismaa laagrites täiendades. Olles taaskord Taimaal end koolitamas, mõistsin, et tahan ka Eestisse luua klubi, kus on võimalus uutmoodi treenimiseks. Kickpoks ja Hiit ühes on ideaalne kooslus, et vabaneda pingetest ja saavutada nii tugev füüsiline vorm kui ka distsiplineeritud vaim. Sellisel viisil treenides liigud ühtlasi ka kõikide teiste enda poolt püstitatud eesmärkide suunas – oled tugev ja enesekindel kõiges, mida ette võtad.

Pöörame tähelepanu kickpoksi õppimisele ehk keskendume baastehnikale nii poksikotil kui ka löögikilpidel. Kahe kuulise baaskursuse läbimisel mõistad kõiki poksi põhilööke nii käte kui jalgadega ning kombode meeldejätmine ei ole enam midagi keerulist.

Lisainfo: https://www.hiitandboxing.com/