20. March 2023 2 minutit lugeda

UUS: Kickpoks täiskasvanutele

Alustab UUS kickpoks 2-kuuline kursus täiskasvanutele!

Kickpoks on üldfüüsiline ja intensiivne treening, mille käigus arendatakse lisaks kickpoksi tehnikale ka taipoksi tehnikat. Võitluses kasutatakse kõiki kehaosi: jalgu, põlvi ja käsi. Treeningutel kasutatakse poksikotti, topispalle, lisaraskusi, hüppenööre jms. Kickpoks on sobilik kõigile, olenemata soost ja varasemast kogemusest.

Kickpoks treeningutes keskendume algasendile, põhilöökidele, liikumisele ning teeme läbi vajalikud koordinatsioonid, baasjõu- ja paarisharjutused. Kursuse lõpuks oskavad treenijad teha põhilööke ja löögikombinatsioone käte, jalgade ja põlvedega.

Kickpoks treeningud igal E, K kell 19.30-21.00

  • Kestvus: 2 kuud
  • Periood: 10.04.2023 – 31.05.2023
  • Oodatud on nii alles alustajad kui ka baaskursuse läbinud naised ja mehed

Täiskasvanute kursuse hind:

  • Kickpoks täiskasvanud 2 kuud – 149 €
  • Aastase paketi omanikele kuutasule lisaks – 30 €

Pakett sisaldab 2 korda nädalas kickpoksi treeninguid, teiste rühmatreeingute, jõusaali ja veekeskuse limiteerimata külastust.

Registreerumiseks kirjuta helen@revalsport.ee ning lisa kas soovid tasuda kuu kaupa või 3 kuud korraga.

Treener Marko Šults:

“Meil kõigil on oma lugu ja minevikuhaavad, milledele tagasi vaadates näeme, et need on meid juhatanud õige kutsumuse ja eluteeni. Elus läbielatu on avanud minus sügava pühendumuse, ambitsiooni poksimaailmas. Paljude jaoks on poks lihtsalt poks, sport või treening. ​Minu jaoks on see päästja, võimalus olla inspiratsiooniks, võimalus teostada end maksimaalselt parimal viisil. Võimalus aidata inimestel avada oma potentsiaal nii vaimselt kui füüsiliselt läbi maandava ja käivitava poksi.

Mis kõige tähtsam – poks esindab väljakutset keha ja vaimu tasakaalu vahel, psühholoogilise ja füüsilise vahel.”