04. October 2021 < 1 minut lugeda

UUS treening: Movement

Alates 17. oktoobrist alustab UUS treening Movement
Esitlustunnis osalemine kõigile TASUTA!

*Treeningusse on vajalik eelnev registreerumine, sest osalejate arv on piiratud. Broneeri koht läbi kodulehe tunniplaani või helistades 6412068.

 

Movement – see on treening oma keha raskusega, mille harjutused on kombineeritud arendama süvalihaseid ja tasakaalu. Tulemuseks on tugev ja balanseeritud kehatunnetus koos hästi välja arendatud koordinatsiooniga.

Treeningu eesmärgiks on arendada teadlikku ja kontrollitud liikumist ning püsida seeläbi oma kehas võimalikult kaua liikuvana. Järjepideval käimisel oled lõpuks suuteline tegema selliseid elemente nagu näiteks inimlipp, kätelseis ja kätelseisus kätekõverdused.

Movement treeningud igal pühapäeval kell 18:00

 

Treeninguid juhendab Janar Suleimanov

“Viimased 5 aastat olen järjepidevalt õppinud ja arendanud oma keha kontrollimist läbi keharaskusega harjutuste, kasutamata selleks jõusaali. Aastate pikkune oma keharaskusega treenimine on mulle andnud tohutult hea liikuvuse ning arendanud lisaks süvalihastele ka keha sisemisi väiksemaid lihasgruppe. Nende arendamine võimaldab mul täna sooritada selliseid elemente nagu inimlipp, kätelseis, kätelseisus kätekõverdused.

Minu eesmärk on püsida oma kehas võimalikult kaua liikuv ja terve. Seda kõike võimaldab teadlik ja kontrollitud treenimine, mida pakun ka Sulle läbi Movement treeningute. Tule julgelt proovima!”