Klubist

Tugitreener

Kas tead kes on SINU Tugitreener?

Kõigil klubi liikmetel on  võimalus saada igakülgset nõu, abi ja toetust meie poolt pakutava tugitreeneri teenuse kaudu. Treeneri tugi on klubis paketi ostnud kliendi jaoks TASUTA.

Spordiklubi Reval-Sport tugitreener viib läbi koormusteste Ja suhtleb spordiklubi liikmetega spetsiaalselt selleks loodud püsikliendikeskkonnas. Püsikliendikeskkonda saab sisse logida oma paroolidega. Paroolid saab liitumisel klubiga ja need ei kuulu edasiandmiseks kolmandatele isikutele.

Tugitreener on inimene, kes kindlustab et saavutaksite ja suudaksite hoida endale püstitatud eesmärke. Tugitreeneri ülesandeks on jälgida teie regulaarsust treeningutel ning suunata teid õigesti ja tervislikult ennast liigutama. Samuti saab tugitreeneri poole pöörduda kõikide probleemidega, mis puudutavad teie tervist, treeninguid ja toitumist.

Oma tugitreeneriga saad sooritada Fitness testi ning kehaanalüüsi. Tulemused saab treener üles laadida Sinu kliendikeskkonda, kuhu saad mugavalt sisse logida oma personaalse kasutaja ja parooliga, mille saad klubiga liitumisel.

Võtke kindlasti ühendust oma tugitreeneriga!