Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Loeng “Tasakaalustatud toitumine treenivale noorele” (Kaido Leesmann)

Loengus keskendutakse tasakaalustatud toitumisele just läbi treeniva noore inimese perspektiivi. Räägime mida peaks silmas pidama ja mida vältida, kuidas mõjutab noore inimese organismi "dieedikultuur" ja kuidas sellesse lõksu sattumist vältida. Lisaks räägime ka toidulisanditest - nende vajalikkusest teatud juhtudel ning eesmärkide saavutamisel, müütidest ja ohtudest. Loengu käigus selgitame välja toitumisvajaduse ning koostame näidistoitumiskava.

Loeng "Tasakaalustatud toitumine treenivale noorele" (Kaido Leesmann)

8. mail kell 18:00

Millest loengus räägitakse? Loengus keskendutakse tasakaalustatud toitumisele just läbi treeniva noore inimese perspektiivi. Räägime mida peaks silmas pidama ja mida vältida, kuidas mõjutab noore inimese organismi “dieedikultuur” ja kuidas sellesse lõksu sattumist vältida. Lisaks räägime ka toidulisanditest – nende vajalikkusest teatud juhtudel ning eesmärkide saavutamisel, müütidest ja ohtudest. Loengu käigus selgitame välja toitumisvajaduse ning koostame näidistoitumiskava.

Kellele loeng on suunatud? Treenivad noored ja nende vanemad, kes soovivad oma last toetada.

Hind: 10€

Hind sisaldab pääsu ühele noorele + tema lapsevanemale. Kui loengus soovib osaleda pere kohta ainult üks inimene (ainult noor või ainult vanem), siis hind ei muutu. Koha tagab arve tasumine (arve saadetakse meiliga).

 

Koolitust viib läbi Reval-Sport jõusaali peatreener, maailmameister ja 5-kordne Euroopa meister Kaido Leesmann. Kaido on saavutanud hulgaliselt tulemusi nii isiklikus plaanis kui ka oma treenitavatega. Reval-Spordis juhendab Kaido alustavaid ja edasijõudnud noori, täiskasvanuid ja ka professionaalseid sportlasi.

 

Registreerumine:

Treenerid

Kaido Leesmann

+372 502 6999