Suvine liikumisväljakutse

Suvine liikumisväljakutse

Ära võta suve trennivabalt, ole aktiivne, tunne liikumisest rõõmu ja VÕIDA TASUTA pakett + kingikott Fit360 poolt!

Liitumine perioodil: 27.05-16.06.2024. Liitumiseks registreeru administratsioonis.

Alustame taaskord oma suvise liikumisväljakutsega, et aidata Sul hoida motivatsiooni treenimiseks ka suvel. Kõik treeningud valid Sina ning nädalane treeningkordade arv sõltub Sinu nädala sammude koguarvust. Mida vähem liigud, seda rohkem treeninguid tuleb külastada, et täita liikumisväljakutse eesmärk.

Kõige tavapärasem põhjus, miks inimesed suveperioodil spordiklubide külastamise lõpetavad on see, et antakse endale lubadus liikuda rohkem värskes õhus. Tegelikkuses aga näitab statistika, et siis leitakse juba uusi vabandusi, miks trenn edasi lükata. Seetõttu keskendumegi suvisel väljakutsel üldisele aktiivsusele, et liikumisharjumus oleks elustiil.

Nädalane treeningkordade jaotumine:
  • 1 trenn nädalas – 56 000 sammu nädalas
  • 2 trenni nädalas – 45500 sammu nädalas
  • 3 trenni nädalas – 38500 sammu nädalas
  • 4 trenni nädalas – 21 000 sammu nädalas
  • 5 ja enam trenni – 14 000 sammu nädalas

Oma samme saad lugeda mistahes Sulle meelepärase rakendusega. Iga nädala alguses registreeri administraatori juures oma eelmisel nädalal läbitud sammude arv näidates seda oma nutiseadmest. Märkeid templikaardile teeb ainult administraator või treener.

Peaauhind naisele: Piiranguteta kuupakett + Fit360 kingikott spetsiaalselt naisele
Peaauhind mehele: Piiranguteta kuupakett + Fit360 kingikott spetsiaalselt mehele

 

 

Kampaania reeglid:

  • Väljakutsega liitumiseks registreeri end administraatori juures. Väljakutsega saab liituda ajavahemikus 27.05-16.06.2024. Väljakutse kestab kuni 31.08.2024.
  • Igal nädalal pead täitma nädala eesmärgi (treeningkordade arv + sammude arv). Märkeid templikaardile teeb ainult administraator või Reval-Sport treener.
  • Treeningutena lähevad arvesse ainult Reval-Sport spordiklubis tehtud treeningud. Sammude arv tuleb igal nädalal registreerida administraatori juures.
  • Peaauhinnad loositakse ainult väljakutse läbinute vahel. Loosis osalemiseks tuleb tuua täidetud templikaart administratsiooni kuupäevaks 8.09.2024. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust.