Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Striding

Striding® on väga tõhus rasvapõletustreening. Striding, ehk matkamine, kõnnirajal kujutab endast uut ja värsket rühmatreeningu kontseptsiooni. Jooksuraja käivitamiseks pole vaja kasutada elektrienergiat, piisab inimese enda liikumisenergiast.

  • Kestus
    55', 60'
  • Treeningud
    8x nädalas

Striding® sobib kõigile, vaatamata eale ja füüsilisele ettevalmistusele.

Treeninguks pane selga mugav, sportlik riietus ning mugavad treeningjalatsid (kõige sobilikumad on jooksujalatsid).

  • Treeningu kestus on 55 või 60 minutit.
  • Uuendusliku treeningsüsteemina tugevdab Striding kõiki lihasrühmi. Kõnnirajal kõndimine toimub libisemisvastasel kaldpinnal, mis sunnib keha kohanema erinevate treeningkoormustega. Koormust reguleerime sammupikkuste ja kõnnilindi kiiruse muutmisega. Uuringud on näidanud, et fikseeritud kalle on kõige sobivam kaldetüüp, treenimaks hea rühi kujunemist. Jooksuraja kallak annab ka jalgadele pehmema asendi. Meeleolu tõstmiseks toimub Striding muusika saatel.
  • Striding® on mõeldud igas vanuserühmas ja erineva treenitustasemega inimestele. Treening on sobilik kõigile nii meestele kui naistele.
  • Striging trennis saad koormust kogu kehale. Eriti treenid jala-, tuhara-, selja- ja kõhulihaseid ning paraneb ka Sinu üldine füüsiline vastupidavus. Striding arendab sinu aktiivsust, pakkudes innovaatilist, lõbusat ja tõhusat treeningut.

Kui sa ei ole veel klubiliige, siis rühmatreeningule saad registreeruda telefonil 6412068. Tunniplaaniga saad tutvuda SIIT.

Treenerid

Siim Kelner

+372 53004947

Maiki Ritslaid

+372 56211372