Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

HIIT & Boxing for GIRLS

Eesmärk on lisaks füüsilisele tervisele panna rõhku ka vaimse teadlikkuse arendamisele. Iga kuu külastab meie gruppi mõni oma ala ekspert, kes tutvustab erinevaid teemavaldkondi nagu nt: 
toitumine, meditatsioon, hingamispraktika, enesearmastus jpm. Kokkuvõtvalt keskendume kõikidele olulistele aspektidele terve inimese elu vundamendis. Igat teemat tuleb kirega juhendama hoolega valitud inimene, kelle elus mängivad need praktikad suurt rolli ning kes omab antud teema kohta põhjalikke teadmisi.

HIIT & Boxing for GIRLS

HIIT & Boxing for GIRLS on noortele naistele suunatud treeninggrupp (vanuses 14-17a.)

Eesmärk on lisaks füüsilisele tervisele panna rõhku ka vaimse teadlikkuse arendamisele. Iga kuu külastab meie gruppi mõni oma ala ekspert, kes tutvustab erinevaid teemavaldkondi nagu nt: 
toitumine, meditatsioon, hingamispraktika, enesearmastus jpm. Kokkuvõtvalt keskendume kõikidele olulistele aspektidele terve inimese elu vundamendis. Igat teemat tuleb kirega juhendama hoolega valitud inimene, kelle elus mängivad need praktikad suurt rolli ning kes omab antud teema kohta põhjalikke teadmisi. HIIT & Boxing for GIRL lepingu näidisega saab tutvuda SIIN.

Grupiga liitumine sisaldab:

 • Ühistrennid 2x nädalas – E ja K 16:15-17:15
 • Piiramatu spaa ja jõusaali kasutus
HIND: 64€ kuu

AegGruppTreenerGrupi suurus
E,K 16.15-17.15Hiit & Boxing for GirlsMerit Aamisepp0/20 Registreeru

Registreerimisjuhend:

Kui Sinu laps on eelmise hooaja liige ja Sina oled lapsevanemana meie klubi liige, siis pead logima sisse LAPSE kontoga. Kui Sinu laps on eelmise hooaja liige, kuid Sina lapsevanemana ei ole meie klubi liige, siis peab samuti sisselogima LAPSE KONTOGA.

 1. Vali soovitud grupp allolevast tabelist.
 2. Sisesta lapse andmed (Eesnimi, perenimi, isikukood).
 3. Vali grupp, kuhu soovid oma last kirja panna. Edasi maksma.
 4. Kui olete sisse logitud, siis on maksja andmed juba eeltäidetud. Kui Sa ei ole klubiliige, siis sisesta nüüd enda ehk maksja andmed.
 5. Peale maksmist gereeritakse leping. PS, protsess võtab veidi aega. Ainult lepingu sõlmimine tagab koha kursustel!
 6. Peale lepingu genereerimist kuvatakse kinnitusvorm koos tellimuse andmetega. Lepingu digiallkirjastamiseks (ID kaardi või MobiilID’ga) kliki nupul “Allkirjasta leping”.
 7. Avaneb „Minu konto“ leht, kus näed oma kehtivaid lepinguid. Vali „Allkirjasta leping“.
 8. Avaneb digileping. Sisesta oma mobiilinumber või ID kaart lugejasse ning lisa allkiri. Peale allkirjastamist avaneb DigiDOC konteiner kus on poolte allkirjad. Lepingu saad endale soovi korral ka alla laadida.

Treener Merit Aamisepp:

“Pean kõige suuremaks eesmärgiks noortele naistele süstida enesekindlust, enesearmastust ja kohaoleku jõudu. Tänapäeva ühiskonnas, kus petlik sotsiaalmeedia kuvand paneb meid uskuma võltse iluideaale soovin alustada sellest, et noor sirguv naine aktsepteeriks ennast täielikult sellisena nagu ta on.“
 • Omandatud FAF Personal Trainer litsents
 • Läbitud erinevaid EOK koolitusi
 • Kogemust Hiit & Boxing for Ladies klubiga 3,5 aastat ja personaaltreenerina 4 aastat

Treenerid

Merit Aamisepp

+372 5908 5454